LED-alasvalo 12W 140Lm/W ohjain LIFUD Flicker Free 6000ºK [HO-DL01-LI-12W-CW]
- Merkki:GreenIce / Lifud Driver
- SkeHO-DL01-LI-12W-CW
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:Lifud Driver
Lifud-ajuri 20 W Lähtöteho: 25–42 V 350–500 mA Himmennettävä 0–10 V/PWM/Rx IP20
Toimittaja:Lifud Driver
Driver LIFUD 15-18W Sisään::220-240VAC Out::25-40VDC Flicker Free
Lifud-ajuri 20 W Lähtöteho: 9–42 V 250–500 mA Himmennettävä Nouseva/laskeva reuna IP20
Liitäntälaite Lifud 20W Lähtöteho: 9-42V 350-500mA Himmennettävä DALI/PUSH IP20
Tekninen tiedosto
Kuvaus
LED-alasvalo 12W 140Lm/W ohjain LIFUD Flicker Free 6000ºK [HO-DL01-LI-12W-CW]Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus