LED-altaan kohdevalo 36W 3051Lm 4000ºK Ø295mm 30000H Pinta-asennus [WR-295-2AS-36W-W]
- Merkki:GreenIce / Epistar Led
- SkeWR-295-2AS-36W-W
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:GreenIce
Muuntaja LED 80W 230VAC/12VDC IP67
Toimittaja:GreenIce
Muuntaja LED 30W 230VAC/12VDC IP67 IP67
Tekninen tiedosto
Kuvaus
36 W:n pinta-asennettava LED-allasvalaisin tarjoaa koristeellisen vaikutelman minimaalisella energiankulutuksella, huolellisen esteettisyyden ja helpon asennuksen.
< p> Ihanteellinen koristevalaistukseen uima-altaiden ja suihkulähteiden sisällä. Sen IP68-suojauskerroin takaa oikean ja turvallisen käytön veden alla. Se on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja polykarbonaatista, materiaaleista, jotka antavat sille erinomaisen lujuuden.Tämä 36 W:n LED-kohdevalaisin pinta-altaisiin on pitkä käyttöikä, 30 000 tuntia, ja se tukee lämpötiloja -40 ºC - 60 ºC. On otettava huomioon, että sen oikeaa asennusta varten on tarpeen porata altaan seinää johdotuksen poistamiseksi.
Tuotetta ei tule testata yli 10 sekuntia vedestä.
Asennetaan uima-altaisiin, joissa ei ole laatikkoa PAR56-kohdevaloille.
Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus
Asiakirjat
Kysymyksiä ja vastauksia
Mielipiteet
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de Ulkouima LED-valaistus
Solar LED Puutarha Lights
LED Ulkouima Surface Mounted Valot
LED Ulkouima Seinävalot
Johti allas valot
12 ja 24VAC LED Muuntajat
12 ja 24 V AC muuntajia LED-valoille sisältävät muuntajat, joissa on 220...