LED High Bay 100 W 15.000Lm 6 000 ºK IP65 Himmennettävä 60 000 H [1916-HVB100W-N2-CW]
- Merkki:GreenIce / Epistar Led
- Ske1916-HVB100W-N2-CW
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:GreenIce
Himmennin LED 200-250VAC 10-100% ► 630W
Toimittaja:GreenIce
Himmennin LEDs 90-240VAC 0-100% 200W Kaukosäädin
Tekninen tiedosto
Kuvaus
UFO LED High Bay DOB 100W 110Lm/W IP65 30 000H mahdollistaa suuren tehon saamisen erittäin pienessä tilassa, kiitos sen sisältämiin huipputeknisiin edistysaskeliin.
Triakkivalon voimakkuuden säätö 30–100 %.
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus