Led Katu Valo Aurinko - Paneeli: 6V 150W Akku: 3,2V 15000MaH [HO-FAR-SOL-150W-CW]
- Merkki:GreenIce
- SkeHO-FAR-SOL-150W-CW
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tekninen tiedosto
Kuvaus
Ihanteellinen kaduille, parkkipaikoille, aukioille, sisäänkäynneille ja puutarhoille. Kestää säätä ja ulkoisia tekijöitä (IP65 vedenpitävä sertifikaatti). Lampun käyttöikä on taattu 30 000 tunniksi sen 6V 15AH litiumakun ja aurinkopaneelin ansiosta. Koottuna se ei vaadi minkäänlaista huoltoa, lukuun ottamatta paneelin pinnallista puhdistusta, jos siinä on liikaa likaa.
Se toimii automaattisesti hämärän optisen anturin ansiosta, joka aktivoituu hämärä.< /p>
Käyttö:
Valo syttyy automaattisesti hämärässä, kun se havaitsee alle 50 luksia.
Kaukosäätimen kantama on 8-10 metriä
Suositeltu asennuskorkeus: 3- 4 metriä.
Pohjan kiinnityshalkaisija: Ø50 mm
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus
Käyttö: