LED-katuvalo 60 W 7 800 Lm 6 000 ºK IP66 PRO SMD3030 Meanwell-ohjain, himmennettävä ELG 0-10 V 100 000 H [GMD-STL05-60W-CW]
- Merkki:GreenIce / Philips Led
- SkeGMD-STL05-60W-CW
Niitä on vähän
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:GreenIce
Himmennin/Mando Distancia 0-10V 10A 800W
Tekninen tiedosto
Kuvaus
Siellä on virtalähde Meanwell ELG -sarjan tyyppi AB, joka mahdollistaa valon säätämisen 0-10 Vdc ja 10 V säätimillä sekä PWM:llä että vastuksella tai potentiometrillä. p>
Säädettävä pää.
Pohjan kiinnityshalkaisija: Ø60 mm
Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus
Säädettävä pää.