LED-levy 15 W 1 200 Lm 6 000 ºK Neliö 40 000 H [HO-PLCUAD15W-CW]
- Merkki:GreenIce / Osram Led
- SkeHO-PLCUAD15W-CW
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:Lifud Driver
Driver Lifud Säädettävä DALI 20W Sisään: 220-240V Out: 9-42VDC Flicker Free DIP Switch
Toimittaja:Lifud Driver
Driver LIFUD Säädettävä Triac Dim 30W Sisään: 220-240V Out: 9-42VDC Flicker Free
Tekninen tiedosto
Kuvaus
192 x 192 mm:n neliömäinen LED-levy, jonka mitat ovat erittäin ohuet (21 mm), tarjoaa ratkaisuja toimistoihin, tehtaisiin, supermarketteihin, liikkeisiin ja asuinkäyttöön. Se voidaan asentaa suoraan mukana toimitettuihin pistorasioihin sähköverkon (85-265VAC) kautta huoltotaajuudella 50/60Hz.
Sillä on korkea hyötysuhde (80 Lm/W) 15W SMD2835-tyyppisten LEDien kautta ja pystyvät tuottamaan 1200Lm:n valovirran tasaisesti jakautuneena opaalimuovisen diffuusorin läpi, jonka värintoistoindeksiksi saadaan 80. Se tarjoaa valaistuksen, joka vastaa 90 W hehkulamppua, sen kulutus vastaa arvoa 15 kWh/1000h, mikä vähentää laskutettavan energian määrää ja saastuttavien kaasujen päästöjä ilmakehään.
Tämä levy saa virtansa Paketissa mukana ei-himmennettävä ajuri, joka tulee liittää suoraan verkkoon, levyn liitäntään sopivalla lähtöliittimellä (42-63VDC, 280mA), lisäksi mukana tulee levyn asennukseen tarvittavat tarvikkeet. Valkoinen alumiinipinta.
Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus