LED-muuntaja 12VDC 200W/17A IP20 [KD-TRIP25200W17A]
Katso kysymyksiä ja vastauksia
  • Merkki:GreenIce
  • SkeKD-TRIP25200W17A
Eficiencia energética
Takuu
  • Takuu 3 años
Vero sisältyy. Se Toimituskulut Ne lasketaan maksuilla.
Käytettävissä oleva varasto
Takuu
  • Takuu 3 años
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Siirry ammatilliselle alueelle
Greenice -ostamisen edut
  • Taattu vähimmäishinta
  • Ilmainen palautus jopa 60 päivää
  • Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
  • Kunnes 10 vuotta takuu
-20.01%(KD-TRIP25200W17A_padreImg_kd_trip25200w17a_0.jpeg)
##
Käytettävissä oleva varasto
Envío gratis
Tekninen tiedosto
Código Producto
KD-TRIP25200W17A
Medidas (mm)
198x97x42
Alto
42.0
Largo
198.0
Ancho
97.0
Materiaalit
Alumiini
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
12V 17A
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/ 60
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Peso (Gr)
470
Pudotussisältö
Opiniones
Ominaispiirteet
Código Producto
KD-TRIP25200W17A
Medidas (mm)
198x97x42
Alto
42.0
Largo
Ancho
97.0
Materiaalit
Alumiini
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
12V 17A
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Peso (Gr)
470
Kuvaus
12 VDC -muuntaja LED-nauhoille on ihanteellinen korkean kulutuksen LEDien liittämiseen. Tämä lähde on elektronisesti säädetty 12 VDC:lle, erityisesti suositellaan LED-valojen käyttöön. Sen tehtävänä on varmistaa, että LED ei saa jännite- ja/tai virtapiikkejä komponenttien, joista se on rakennettu, ansiosta. Se sopii erinomaisesti LED-nauhojen, Dichroic-, Bars- ja AR111-liitäntöjen liittämiseen suuremman määrän ampeerimäärää hyödyntäen. p>