Pistoke Kaistale HO-COB220 [HO-COB220-Pistoke]
- Merkki:GreenIce
- SkeHO-COB220-ENCHUFE
- Takuu 3 años
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
- Takuu 3 años
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tekninen tiedosto
Kuvaus
HO-COB220 Pistokeliitin [HO-COB220-PLUG]Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus
HO-COB220 Pistokeliitin [HO-COB220-PLUG]
Asiakirjat
Asiakirjat
Kysymyksiä ja vastauksia
Mielipiteet
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de LED-nauhat
220VAC LED nauhat valot
220 V:n vaihtovirtaliuskat liitetään suoraan verkkovirtaan pistokkeen kautta, mikä tekee asennuksesta helppoa...
LED 12VDC nauhat valot
12 V DC LED-nauhoja on saatavilla eri versioita käytetyn sirun tyypin mukaan....
24VDC LED nauhat valot
24 V DC LED-nauhoista löytyy erilaisia versioita käytetyn sirun tyypistä riippuen: SMD5630,...
12/24/48 VDC LED nauhat valot ammattilaiskäyttöön
Muuttuvat värilämpötila LED-nauhat
Alumiini ja polykarbonaatti profiileja LED-nauhat
LED NeonFlex
Neon Flex -putket ovat muunnelmia 220 VAC -nauhoista. Niissä on PVC-pinnoite, joka...
LED nauhat valot Kit
Muuntajat 12 / 24VDC LED-nauhat
Muuntaja on tärkein elementti 12/24 V DC LED-nauhaasennuksen suunnittelussa. Valitse kullekin...
Meanwell-Muuntajat
Liittimet ja tarvikkeet
LED Strings ja silmien
Pikselin LED
Jäykkä 12/24 VDC LED-nauhat
12 V DC -jäykät LED-nauhat on asennettu alumiinipinnalle, joka antaa niille jäykkyyttä....