RSP-200-33 Muuntaja MEANWELL Sisään: 88-264VAC Out: 3,3VDC 40A 132W PFC Eristys 3000 VAC
Katso kysymyksiä ja vastauksia
  • Merkki:Meanwell / MEANWELL
  • SkeMW-3143
Eficiencia energética
Takuu
  • Takuu 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Asiakirjat
Vero sisältyy. Se Toimituskulut Ne lasketaan maksuilla.
Käytettävissä oleva varasto
Takuu
  • Takuu 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Asiakirjat
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Siirry ammatilliselle alueelle
Greenice -ostamisen edut
  • Taattu vähimmäishinta
  • Ilmainen palautus jopa 60 päivää
  • Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
  • Kunnes 10 vuotta takuu
(MW-3143_padreImg_mw_3143_0.jpeg)
##
Käytettävissä oleva varasto
Envío gratis
Tekninen tiedosto
Código Producto
MW-3143
Materiaalit
PVC/ABS
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
88-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Pudotussisältö
Opiniones
Ominaispiirteet
Código Producto
MW-3143
Materiaalit
PVC/ABS
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
88-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Kuvaus
RSP-200-33 MEANWELL-muuntaja Tulo 88–264 VAC Lähtö 3,3 VDC 40 A 132 W PFC-eristys 3000 VAC