RSP-750-27 Muuntaja MEANWELL Sisään: 90-264VAC Out: 27VDC 27,8A 750,6W PFC (Vo-Io Säädettävä 40-110%)
Katso kysymyksiä ja vastauksia
  • Merkki:Meanwell / MEANWELL
  • SkeMW-3093
Eficiencia energética
Takuu
  • Takuu 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Asiakirjat
Vero sisältyy. Se Toimituskulut Ne lasketaan maksuilla.
Käytettävissä oleva varasto
Takuu
  • Takuu 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Asiakirjat
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Siirry ammatilliselle alueelle
Greenice -ostamisen edut
  • Taattu vähimmäishinta
  • Ilmainen palautus jopa 60 päivää
  • Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
  • Kunnes 10 vuotta takuu
(MW-3093_padreImg_mw_3093_0.jpeg)
##
Käytettävissä oleva varasto
Envío gratis
Tekninen tiedosto
Código Producto
MW-3093
Materiaalit
PVC/ABS
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
90-264VAC
Himmennettävä
Joo
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Pudotussisältö
Opiniones
Ominaispiirteet
Código Producto
MW-3093
Materiaalit
PVC/ABS
IP-Luokitus
IP20
Nimellinen Jännite
90-264VAC
Himmennettävä
Joo
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Sertifioinnit
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Kuvaus
RSP-750-27 MEANWELL-muuntaja Tulo 90–264 VAC Lähtö 27 VDC 27,8 A 750,6 W PFC (Vo-Io säädettävä 40–110 %)