T8 LED-putki 18W 1700Lm IP65 120cm hedelmät ja 50000H [KPT-PT854GN-18W-A4I]
- Merkki:GreenIce
- SkeKPT-PT854GN-18W-A4I
- Takuu 3 años
120 º de apertura
Käytettävissä oleva varasto
Eläkkeelle siirtymistä ei voitu ladata
- Takuu 3 años
120 º de apertura
Oletko ammattimainen asiakas?
Olemme julkaissut uuden verkkosivuston vain ammattilaisille.
Greenice -ostamisen edut
- Taattu vähimmäishinta
- Ilmainen palautus jopa 60 päivää
- Ilmainen toimitus Alkaen 21,95 euroa
- Kunnes 10 vuotta takuu
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tarvikkeet
Toimittaja:PANASONIC
Vaihtaa Kaksinkertainen Panasonic Karre 10A 250V/Metallilikehys Kynsillä/Avain Valkoinen
Toimittaja:PANASONIC
Vaihtaa Panasonic Karre 10A 250V/Metallilikehys Kynsillä/Avain Valkoinen
Tekninen tiedosto
Kuvaus
Edut LED-putkesta:
Asiakirjat
Pudotussisältö
Opiniones
Opiniones
Ominaispiirteet
Ominaispiirteet
Kuvaus
Edut LED-putkesta:
Asiakirjat
Kysymyksiä ja vastauksia
Mielipiteet
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de LED Loisteputkivalaisin
Glass LED Loisteputkivalaisin
T8 LED Loisteputkivalaisin
LED Loisteputkivalaisin liikkeentunnistustekniikan
Himmennettävä LED Loisteputkivalaisin
LED säänkestävä Liittimet
LED-valaisimet
Osram-Ledvance LED-putket
Philips LED Loisteputkivalaisin
2G11 LED Loisteputkivalaisin
12VAC / 24VDC LED Loisteputkivalaisin
Greenice tarjoaa valikoiman LED-putkia, jotka on suunniteltu toimimaan matalilla 12 V:n ja...