Driver CM-40VADDR-EMI Pot.40W V Out 50-76VDC 600 mA Clase II DALI [BX3-DALI-40W]
Pozri otázky a odpovede
Pre ďalšie sumy je obdobie dodania 60 dni Od dátumu objednávky
  • Značka:BX3 LIGHT
  • ŠkubáčkaBX3-DALI-40W
Energetická účinnosť
Zahrnutá daň. Ten Výdavky na prepravu Vypočítajú sa na obrazovke platby.
Je ich málo
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Choďte do profesionálnej oblasti
Výhody nákupu v zelenici
  • Zaručená minimálna cena
  • Bezplatné návraty Až 60 dní
  • Až do 10 rokov zaručiť
(BX3-DALI-40W_padreImg_bx3_dali_40w_0.png)
Blanco
Je ich málo
Envío gratis
Technický súbor
Código Producto
BX3-DALI-40W
Medidas (mm)
140x47x29
Vysoký
29.0
Dlhý
140.0
Široký
47.0
Výstavba
PVC/ ABS
Zariadenie
IP25
Zaťaženie
100-277V AC
Roztomilý
Yes
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/ 60
Certifikáty
CE, RoHS, TUV, ISO9001
Krovie
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Peso (Gr)
150
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Charakteristika
Código Producto
BX3-DALI-40W
Medidas (mm)
140x47x29
Vysoký
29.0
Dlhý
Široký
47.0
Výstavba
PVC/ ABS
Zariadenie
IP25
Zaťaženie
100-277V AC
Roztomilý
Yes
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Certifikáty
CE, RoHS, TUV, ISO9001
Krovie
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Peso (Gr)
150
Opis
El Driver LED CM-40VADDR-EMI 40W BX3 LIGHT con protocolo DALI es una fuente de alimentación de corriente constante diseñada para aplicaciones LED profesionales, incorporando filtrado EMI para garantizar estabilidad eléctrica y compatibilidad electromagnética en instalaciones técnicas exigentes.
Especificaciones técnicas:
  • Potencia nominal: 40W
  • Corriente de salida: 600 mA (corriente constante)
  • Rango de tensión de salida: 50–76V DC