LED nástenné svietidlo 20W 1530Lm 4200ºK Flame 40 000H [HO-WL-FLAME-20W-W]
K dispozícii
Dostupnosť odchodu do dôchodku nebolo možné načítať
- Značka:GreenIce Deco / Luce Viva
- ŠkubáčkaHO-WL-FLAME-20W-W
- Záruka 3 roky
120 ° otvorenie
- Záruka 3 roky
120 ° otvorenie
Napísať názor
Záleží nám na vašich komentároch
Stiahnite si kartu PDF
Vyberte, ako stiahnuť súbor produktu. Môžete zahrnúť svoju spoločnosť a údaje o logu
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Stiahnite si kartu PDF
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Príslušenstvo
Dodávateľ:PANASONIC
Prepínač Dvojitý Panasonic Karre 10A 250V/Kovový Rám S Pazúrikmi/kľúč Biely
Dodávateľ:PANASONIC
Prepínač Panasonic Karre 10A 250V/Kovový Rám S Pazúrikmi/kľúč Biely