LED svetlomet 300W 42 000 lm 5 000ºK ovládač Cree IP66 Meanwell HLG 50 000H [FL-JL07-300W-CW]
- Značka:GreenIce / Philips Led
- ŠkubáčkaFL-JL07-300W-CW
Je ich málo
Dostupnosť odchodu do dôchodku nebolo možné načítať
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Výhody nákupu v zelenici
- Zaručená minimálna cena
- Bezplatné návraty Až 60 dní
- Až do 10 rokov zaručiť
Napísať názor
Záleží nám na vašich komentároch
Stiahnite si kartu PDF
Vyberte, ako stiahnuť súbor produktu. Môžete zahrnúť svoju spoločnosť a údaje o logu
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Stiahnite si kartu PDF
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Príslušenstvo
Dodávateľ:GreenIce
Reostat/Mando Distancia 0-10V 10A 800W
Technický súbor
Opis
Hodnota IP66 300W 145Lm/W Cree 3030 60º Meanwell HLG LED Spotlight je kompaktné a veľmi výkonné riešenie pre osvetlenie všetkých typov priestorov. Rameno nastaviteľné v ľubovoľnom smere.
Je napájané napájacím zdrojom Meanwell HLG typu AB, ktorý umožňuje reguláciu svetla pomocou regulátorov 0-10Vdc a 10V oboch s PWM ako s odporom alebo potenciometrom.Pracuje v rozsahu napätia 85 až 265V v striedavom prúde, pracuje s vysokým účinníkom (0,99), táto séria má účinnosť 93,5 %, s bezventilátorovým dizajnom, ktorý môže fungovať v rozsahu teplôt krytu -40 až 65 stupňov Celzia, všetko v kovovom kryte s krytím IP66.
Dokumenty
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Opiniones
Charakteristika
Charakteristika
Opis
Dokumenty
Otázky a odpovede
Názory
Názory na tento produkt
Buďte prvý, kto zanecháva recenziu o tomto produkte
Viac výrobkov z Exteriérové LED svetlomety
Exteriérové LED svetlomety SMD
A linha de holofotes LED SMD para ambientes externos apresenta holofotes de...
Vonkajšie Solárne LED Svetlomety
Os holofotes solares para áreas externas são uma solução eficiente e sustentável...
Exteriérové LED svetlomety PRO Series
Os Refletores LED da Série PRO são a linha mais profissional da...
Osvetlenie štadióna
Na GreenIce, oferecemos uma seleção de alta qualidade de refletores de LED...
Exteriérové LED svetlomety BRICO Series
A linha BRICO de holofotes LED para ambientes externos inclui diferentes modelos...
Exteriérové LED svetlomety RGB
Os holofotes LED RGB para ambientes externos da linha permitem alternar a...
Exteriérové LED svetlomety so senzorom pohybu
Na GreenIce, oferecemos uma ampla gama de holofotes LED com sensores de...
Dobíjateľné exteriérové LED svetlomety
Refletores LED recarregáveis são uma opção versátil e prática para uma ampla...
Exteriérové LED svetlomety 12 a 24 V DC