LED žiarovka GU5.3 4W 300Lm 6000ºK MR16 24V Epistar 40 000H [CA-MR16-24V-4W-CW]
Pozri otázky a odpovede
Pre ďalšie sumy je obdobie dodania 25 dni Od dátumu objednávky
  • Značka:GreenIce
  • ŠkubáčkaCA-MR16-24V-4W-CW
Energetická účinnosť
Eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° otvorenie
Zahrnutá daň. Ten Výdavky na prepravu Vypočítajú sa na obrazovke platby.
K dispozícii
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° otvorenie
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Choďte do profesionálnej oblasti
Výhody nákupu v zelenici
  • Zaručená minimálna cena
  • Bezplatné návraty Až 60 dní
  • Až do 10 rokov zaručiť
-14.83%(CA-MR16-24V-4W-CW_padreImg_ca_mr16_24v_4w_cw_0.jpeg)
Studená biela
K dispozícii
Envío gratis
Príslušenstvo
Technický súbor
Código Producto
CA-MR16-24V-4W-CW
Temperatura Luz
Studená biela
Kelvin º
6000
Potencia (W)
4.0
Luminosidad (Lm)
300
Eficacia Luminosa (Lm/W)
75
LED Performance
82
Typ LED diód
SMD 5050
Medidas (mm)
Ø48x55
Vysoký
55.0
Priemer
48
Cri
80
Difúzor
Priehľadné
Factor de Potencia (PF)
0.9
Výstavba
Hliník/PC
Angulo De Apertura (º)
120
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
12VDC
Vida Estimada (H)
40000
Roztomilý
Nie
Equivalencia (W)
30
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.1
Clase Energética
G
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Krovie
GU5.3
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
4.0
Peso (Gr)
45
Blikanie
0.89
Vida Útil Media Años (a 3 h/día)
Vida Útil Media Años (a 5 h/día)
Vida Útil Media Años (a 8 h/día)
Smerujúci
Nesmerové
CCT Único/Rango
Iba
CCT Único
Indice R9
4
Rango CRI Mínimo
95
Rango CRI Máximo
2
Cromaticidad X
0.44
Cromaticidad Y
Información Adicional
Número unidades caja exterior
Normas Aplicables
EN 55015:2009;EN 61547:2009:EN 61000-3-2:2006;EN 61000-3-3:2008;EN 60968:1999
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Charakteristika
Código Producto
CA-MR16-24V-4W-CW
Temperatura Luz
Kelvin º
Potencia (W)
Luminosidad (Lm)
300
Eficacia Luminosa (Lm/W)
75
LED Performance
82
Typ LED diód
SMD 5050
Medidas (mm)
Ø48x55
Vysoký
55.0
Priemer
48
Cri
80
Difúzor
Priehľadné
Factor de Potencia (PF)
0.9
Výstavba
Hliník/PC
Angulo De Apertura (º)
120
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
12VDC