Pixel LED 0,1 W 2Lm 12Mm 5V Epistar (String 50 jednotiek) Žltá 50 000H [DE-PIX-12-Y]
- Značka:GreenIce / Epistar Led
- ŠkubáčkaDE-PIX-12-Y
- Záruka 3 roky
120 ° otvorenie
K dispozícii
Dostupnosť odchodu do dôchodku nebolo možné načítať
- Záruka 3 roky
120 ° otvorenie
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Výhody nákupu v zelenici
- Zaručená minimálna cena
- Bezplatné návraty Až 60 dní
- Až do 10 rokov zaručiť
Napísať názor
Záleží nám na vašich komentároch
Stiahnite si kartu PDF
Vyberte, ako stiahnuť súbor produktu. Môžete zahrnúť svoju spoločnosť a údaje o logu
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Stiahnite si kartu PDF
Moje kontaktné údaje
Kontakt s zeleňou
Žiadne kontaktné údaje
Technický súbor
Opis
Pixel LED je samostatný modul, ktorý má 8mm LED spolu s mikro integrovaným v každom z modulov.
Sú napájané 5V a pre každých 50 jednotiek je potrebné použiť 5V zdroj.
Dokumenty
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Opiniones
Charakteristika
Charakteristika
Opis
Dokumenty
Otázky a odpovede
Názory
Názory na tento produkt
Buďte prvý, kto zanecháva recenziu o tomto produkte
Viac výrobkov z LED pásiky
LED pásiky 220 V AC
As fitas de LED de 220 VCA conectam-se diretamente à rede elétrica...
LED pásky 12VDC
As fitas de LED de 12 V CC vêm em diferentes versões,...
LED pásky 24VDC
Dentro das fitas de LED de 24 V CC, podemos encontrar diferentes...
Profesionálne LED pásiky 12/24/48 VDC
As fitas de LED profissionais são projetadas para clientes que desejam um...
LED pásiky s nastaviteľnou teplotou farby svetla
As Fitas de LED com Temperatura de Cor Variável permitem que o...
Hliníkové a polykarbonátové profily pre LED pásiky
Depois de explorar a ampla gama de perfis de fitas de LED...
LED NeonFlex
Os tubos Neon Flex são uma variante das fitas de 220 VCA....
Súpravy LED pásikov v blisterovom balení
Kits de fitas de LED são pacotes criados pela equipe da GreenIce...
Transformátory 12 / 24VDC LED pásy
O transformador é o elemento mais importante ao projetar uma instalação de...
Meanwell Transformátory s
As fontes de alimentação de LED da Meanwell permitirão que você aproveite...
Ovládače a príslušenstvo
Conectores e acessórios permitem que os clientes façam modificações, extensões e qualquer...
LED reťaze a siete
O principal objetivo das guirlandas é decorar espaços externos, pois sua classificação...
Pixelové LED
Pixels de LED são pequenas unidades de iluminação utilizadas em iluminação decorativa,...
Pevné LED pásiky 12/24 V DC
As Fitas de LED Rígidas de 12 V CC são montadas em...