T8 LED trubica 10W 1200Lm 6000ºK 60cm Pripojenie s otočnou hlavou Jeden koniec 60 000H [HO-TCT8RDDG10W-O-CW]
Pozri otázky a odpovede
Pre ďalšie sumy je obdobie dodania 60 dni Od dátumu objednávky
  • Značka:GreenIce / Philips Led
  • ŠkubáčkaHO-TCT8RDDG10W-O-CW
Energetická účinnosť
Eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • Eye Care Eye Care
  • 120 ° otvorenie
Zahrnutá daň. Ten Výdavky na prepravu Vypočítajú sa na obrazovke platby.
K dispozícii
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • Eye Care Eye Care
  • 120 ° otvorenie
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Choďte do profesionálnej oblasti
Výhody nákupu v zelenici
  • Zaručená minimálna cena
  • Bezplatné návraty Až 60 dní
  • Až do 10 rokov zaručiť
-25.0%(HO-TCT8RDDG10W-O-CW_padreImg_ho_tct8rddg10w_o_cw_0.jpeg)
Studená biela
K dispozícii
Envío gratis
Príslušenstvo
Technický súbor
Código Producto
HO-T8RDDG10W-O-CW
Temperatura Luz
Studená biela
Kelvin º
6000
Potencia (W)
10.0
Luminosidad (Lm)
1200
Eficacia Luminosa (Lm/W)
120
LED Performance
132
Typ LED diód
Philips LED
Číslo LED diód
48
Medidas (mm)
Ø28x600
Dlhý
Priemer
28
Cri
80
Difúzor
Milky
Factor de Potencia (PF)
0.99
Výstavba
Hliník/PC
Angulo De Apertura (º)
120
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
85-265VAC
Salida Del Driver
DC 30V-80V 260MA
Vida Estimada (H)
Roztomilý
Nie
Equivalencia (W)
90
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.1
Clase Energética
E
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Krovie
T8
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
10.0
Peso (Gr)
124
Blikanie
0.88
Vida Útil Media Años (a 3 h/día)
Vida Útil Media Años (a 5 h/día)
Vida Útil Media Años (a 8 h/día)
Smerujúci
Nesmerové
CCT Único/Rango
Iba
CCT Único
Indice R9
28
Rango CRI Mínimo
94
Rango CRI Máximo
12
Cromaticidad X
Cromaticidad Y
Información Adicional
Podrobné pokyny v záložke "Dokumenty".
Spojenie
1X
Número unidades caja exterior
50.0
Normas Aplicables
EN 55015:2006; EN 61547:2009; EN 61000:2008; EN 60598:2008; EN 62471:2008
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Charakteristika
Código Producto
HO-T8RDDG10W-O-CW
Temperatura Luz
Kelvin º
Potencia (W)
Luminosidad (Lm)
Eficacia Luminosa (Lm/W)
LED Performance
132
Typ LED diód
Philips LED
Číslo LED diód
48
Medidas (mm)
Ø28x600
Dlhý
Priemer
Cri
80
Difúzor
Milky
Factor de Potencia (PF)
0.99
Výstavba
Hliník/PC
Angulo De Apertura (º)
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
85-265VAC
Salida Del Driver
DC 30V-80V 260MA
Vida Estimada (H)
Roztomilý
Nie
Equivalencia (W)
90
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.1
Clase Energética
E
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Krovie
T8
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Peso (Gr)
124
Blikanie
0.88
Smerujúci
Nesmerové
CCT Único/Rango
Iba
CCT Único
Indice R9
Rango CRI Mínimo
94
Rango CRI Máximo
12
Cromaticidad X
Cromaticidad Y
Información Adicional
Spojenie
1X
Número unidades caja exterior
50.0
Normas Aplicables
Opis
Výhody LED trubice:
  • Spotreba: LED trubice spotrebujú až o 50 % menej ako žiarivky. Žiarivka 90 cm T8-18W s predradníkom a štartérom môže kvôli predradníku spotrebovať dvojnásobok menovitého výkonu. Hovoríme o spotrebe 36W oproti 8 alebo 12W pri spotrebe 60Cm T8 LED trubice.