Tuya Wifi 2,4G RF RGB LED ovládač 24 kláves [HLP-YS-WIFI-RF24-03]
Pozri otázky a odpovede
Pre ďalšie sumy je obdobie dodania 60 dni Od dátumu objednávky
  • Značka:GreenIce
  • ŠkubáčkaHLP-YS-WIFI-RF24-03
Energetická účinnosť
Záruka
  • Záruka 3 roky
Zahrnutá daň. Ten Výdavky na prepravu Vypočítajú sa na obrazovke platby.
K dispozícii
Záruka
  • Záruka 3 roky
Ste profesionálny zákazník?
Zverejnili sme novú webovú stránku iba pre profesionálov.
Choďte do profesionálnej oblasti
Výhody nákupu v zelenici
  • Zaručená minimálna cena
  • Bezplatné návraty Až 60 dní
  • Až do 10 rokov zaručiť
-19.99%(HLP-YS-WIFI-RF24-03_padreImg_hlp_ys_wifi_rf24_03_0.jpeg)
##
K dispozícii
Envío gratis
Technický súbor
Código Producto
HLP-YS-WIFI-RF24-03
Vysoký
22.5
Dlhý
85.0
Široký
45.0
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
5-24VDC
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Peso (Gr)
68
Obsah -doterajší obsah
Opiniones
Charakteristika
Código Producto
HLP-YS-WIFI-RF24-03
Vysoký
22.5
Dlhý
85.0
Široký
45.0
Zariadenie
IP20
Zaťaženie
5-24VDC
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Peso (Gr)
68
Opis
Descripción del producto:
RF 24 teclas Wifi controlador RGB es un controlador LED inteligente que es compatible con el móvil
ajuste, modos dinámicos, ajuste de brillo, ajuste de velocidad, modos DIY, Timing
control de música, etc.
Controlador:
  • Temperatura de trabajo:-20-60℃
  • Voltaje de entrada:DC 5V~24V
  • Salida:3 canales
  • Corriente de salida máxima:≤6A*3CH
  • Tamaño del controlador:L85×W45xH23mm
  • Peso neto:68g(set)
  • Peso bruto:98g(set)
  • Consumo estático:<1W
  • Potencia de salida:5V:≤90W, 12V:≤216W, 24V:≤432W
  • Modo de conexión:Ánodo común
Mando a distancia:
  • Tensión de trabajo:3V,2*pilas AAA