18W LED panel 1 800 lm dálkové ovládání (Intensity-CCT) 40 000 h [HO-PL-18W-RC]
- Značka:GreenIce / Osram Led
- SKUHO-PL-18W-RC
Dostupné zásoby
Dostupnost odchodu do důchodu nemohla být načtena
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Výhody nákupu v Greenice
- Zaručená minimální cena
- Volné návraty Až 60 dní
- Až 10 let záruka
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Příslušenství
Dodavatel:GreenIce
Pohybový Senzor Povrch Montovaný 180º IP44 ►1200/300W [SB-BS039]
Dodavatel:GreenIce
Pohybový Senzor Zapuštěn 360º ►1200/300W
Dodavatel:PANASONIC
Přepínač Dvojnásobek Panasonic Karre 10A 250V/Kovový Rám S Drápy/Klíč Bílý
Dodavatel:PANASONIC
Přepínač Panasonic Karre 10A 250V/Kovový Rám S Drápy/Klíč Bílý
Technický soubor
Popis
220mm LED deska má elegantní povrchovou úpravu a bílý lakovaný hliníkový rám. S okamžitým spuštěním, bez hluku a bez blikání je tato LED deska ideální pro místa, kde chcete maximalizovat osvětlený prostor a promítat světlo rovnoměrně a bez oslnění. Můžete měnit jeho barevnou teplotu a regulovat intenzitu světla pomocí jeho radiofrekvenčního ovladače.
Má vysokou účinnost (100 Lm/W) s příkonem 18W. LED diody typu SMD3014 a zajišťující světelný tok 1800Lm rovnoměrně distribuovaný opálovým plastovým difuzorem, z něhož je získán index podání barev 80. Zajišťuje osvětlení ekvivalentní 100W žárovce, její spotřeba představuje hodnotu 18kWh/1000h, čímž se snižuje množství účtované energie a emise znečišťujících plynů do atmosféry.
Dálkové ovládání pro ovládání intenzity a barvy včetně teploty.
Dokumenty
Obsah Drop -down
Opiniones
Opiniones
Charakteristiky
Charakteristiky
Popis