Balení 2 LED stropních svítidel 24W 1900Lm 6000ºK Povrch 40 000H [HO-PLAF-C-24W-CW-PK2-AP]
- Značka:GreenIce / Epistar Led
- SKUHO-PLAF-C-24W-CW-PK2-AP
- Záruka 3 roky
Eye Care
120 ° Otevření
Dostupné zásoby
Dostupnost odchodu do důchodu nemohla být načtena
- Záruka 3 roky
Eye Care
120 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Výhody nákupu v Greenice
- Zaručená minimální cena
- Volné návraty Až 60 dní
- Až 10 let záruka
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Příslušenství
Dodavatel:GreenIce
Stmívání LED 200-250VAC 10-100% ► 630W
NabídkaDodavatel:GreenIceDriver Stmívatelné Led Panel 25W
Dodavatel:GreenIce
Driver Neměnitelný 0.95 F.P. 50.000H Slimline Downlight 25W
Pohybový Senzor Povrch Montovaný 360º ►1200/300W
Dodavatel:MEANWELL
Driver Meanwell Downlights 25W Inteligentní Nastavení0-10V IP20
Driver Neměnitelný Slimline Downlights 25W
Technický soubor
Popis
Kruhové stropní LED svítidlo o průměru 295 mm a tloušťce 38 mm nabízí řešení pro kanceláře, továrny, supermarkety, obchody a pro obytné prostory.Lze instalovat přímo do zásuvek dodávaných proudem z elektrické sítě (85 -256VAC) s provozní frekvencí 50/60Hz.
Má vysokou účinnost (79 Lm/W), spotřebuje 24 W prostřednictvím LED typu SMD2835 a dokáže zajistit světelný tok 1900 lm rovnoměrně distribuovaný opálem plastový difuzor, ze kterého se získá index podání barev 80. Poskytuje osvětlení ekvivalentní 150W klasické žárovce, její spotřeba představuje hodnotu 24 kWh/1000 h, čímž se snižuje množství účtované energie a emise znečišťujících plynů do atmosféry.
Toto svítidlo je napájeno nestmívatelným driverem, který je součástí balení, který je nutné připojit přímo do sítě, s konektorovým výstupem kompatibilním s připojením desky (56-95VDC, 300mA), navíc potřebné příslušenství pro instalaci svítidla jsou součástí dodávky. Bílá povrchová úprava vyrobená z hliníku.Toto povrchové stropní svítidlo má stupeň krytí IP25 (platí pro prach a vlhkost v interiéru) a zároveň je dostatečně robustní pro požadované mechanické požadavky.
Snadná instalace, dlouhá životnost svítidla LED svítidlo, více než 30 000 hodin a bezúdržbové.
Dokumenty
Obsah Drop -down
Opiniones
Opiniones
Charakteristiky
Charakteristiky
Popis