LED Downlight Bodové svítidlo 15W 1350Lm 6000ºK IP65 Koupelny/Kuchyně 50 000H [SL-DLFS03-15W-CW]
Viz otázky a odpovědi
Pro další částky je doba doručení 60 dny K datu objednávky
  • Značka:GreenIce / Epistar Led
  • SKUSL-DLFS03-15W-CW
Energetická účinnost
Soubor eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • Eye Care Eye Care
  • 120 ° Otevření
Včetně daně. The Náklady na dopravu Vypočítají se na platební obrazovce.
Dostupné zásoby
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • Eye Care Eye Care
  • 120 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Přejít do profesionální oblasti
Výhody nákupu v Greenice
  • Zaručená minimální cena
  • Volné návraty Až 60 dní
  • Až 10 let záruka
-35.02%(SL-DLFS03-15W-CW_padreImg_sl_dlfs03_15w_cw_0.jpeg)
Studená bílá
Dostupné zásoby
Envío gratis
Příslušenství
Technický soubor
Kód produktu
SL-DLFS03-15W-CW
Teplota světla
Studená bílá
Kelvin °
6000
Síla (W)
15.0
Svítivost (LM)
1350
Svítilá účinnost (LM/W)
90
LED Performance
99
Typ LED
Epistar Led
Opatření (MM)
Ø108x51
Střešní střih (mm)
Ø92
Vysoký
51.0
Průměr
108
CRI
80
Ugr
◄19
Difuzor
Mikroprizmatický
Účinek (PF)
0.98
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
120
Zařízení
IP65
Kmen
85-265VAC
Výstup ovladače
DC72-96V
Odhadovaný život (h)
Dimable
Žádný
Ekvivalence (W)
100
Izolační třída
II
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.1
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
Borna
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
15.0
Hmotnost (Gr)
380
Blikat
0.62
Polovina roční životnosti (při 3 h/den)
Polovina roční životnosti (5 h/den)
Polovina roční životnosti (při 8 h/den)
Směrový
Nesměrové
Single/Range CCT
Pouze
Jediný CCT
Index R9
24
Minimální rozsah CRI
95
Maximální rozsah CRI
22
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Número unidades caja exterior
50.0
Použitelné standardy
Obsah Drop -down
Opiniones
Charakteristiky
Kód produktu
SL-DLFS03-15W-CW
Teplota světla
Kelvin °
Síla (W)
Svítivost (LM)
Svítilá účinnost (LM/W)
90
LED Performance
99
Typ LED
Epistar Led
Opatření (MM)
Ø108x51
Střešní střih (mm)
Ø92
Vysoký
51.0
Průměr
108
CRI
80
Ugr
◄19
Difuzor
Mikroprizmatický
Účinek (PF)
0.98
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
120
Zařízení
IP65
Kmen
85-265VAC
Výstup ovladače
DC72-96V
Odhadovaný život (h)
Dimable
Žádný
Ekvivalence (W)
100
Izolační třída
II
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.1
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
Borna
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
Hmotnost (Gr)
380
Blikat
0.62
Směrový
Nesměrové
Single/Range CCT
Pouze
Jediný CCT
Index R9
24
Minimální rozsah CRI
95
Maximální rozsah CRI
22
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Número unidades caja exterior
50.0
Použitelné standardy
Popis
Kruhové LED stropní svítidlo o průměru 108 mm, tloušťce 51 mm a řezu 92 mm nabízí řešení pro interiéry i exteriéry. Může být instalován přímo do elektrických zásuvek napájených ze sítě (85-265VAC) s provozní frekvencí 50/60Hz.
Má vysokou účinnost (90 Lm/W) spotřebu 15W prostřednictvím LED, poskytující světelný tok 1350Lm rovnoměrně distribuovaný opalizovaným plastovým difuzorem, z něhož je získán index podání barev 80. Poskytuje osvětlení ekvivalentní 100W žárovce, její spotřeba představuje hodnotu 15kWh/1000h, snižuje množství účtované energie a emise znečišťujících plynů do atmosféry.
Toto svítidlo je napájeno driverem, který je součástí balení, který je nutné připojit přímo k síti, s výstupním konektorem kompatibilním s připojením desky (40-62VDC, 300mA), navíc součástí balení potřebné příslušenství pro instalaci desky. Bílé provedení vyrobené z hliníku. Stropní svítidlo má stupeň krytí IP65 (platí pro prach a vlhkost venku)a zároveň je dostatečně robustní pro požadované mechanické nároky.