LED Downlight Bodové svítidlo 40W 3600Lm 6000ºK Obdélníkové naklápění 40000H [WR-RECTBAS-40W-CW]
- Značka:GreenIce / Epistar Led
- SKUWR-RECTBAS-40W-CW
Dostupné zásoby
Dostupnost odchodu do důchodu nemohla být načtena
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Výhody nákupu v Greenice
- Zaručená minimální cena
- Volné návraty Až 60 dní
- Až 10 let záruka
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Příslušenství
Dodavatel:PANASONIC
Přepínač Panasonic Karre 10A 250V/Kovový Rám S Drápy/Klíč Bílý