LED reflektor 20W 1530Lm CRI90 4200ºK Magnetická lišta 20mm 40 000H [HO-HO20-GD1-20W-W]
Viz otázky a odpovědi
Pro další částky je doba doručení 60 dny K datu objednávky
  • Značka:Kimera
  • SKUHO-HO20-GD1-20W-W
Energetická účinnost
Soubor eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 36 ° Otevření
Včetně daně. The Náklady na dopravu Vypočítají se na platební obrazovce.
Je jich málo
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 36 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Přejít do profesionální oblasti
Výhody nákupu v Greenice
  • Zaručená minimální cena
  • Volné návraty Až 60 dní
  • Až 10 let záruka
-30.04%(HO-HO20-GD1-20W-W_padreImg_ho_ho20_gd1_20w_w_0.jpeg)
Přírodní bílá
Je jich málo
Envío gratis
Příslušenství
Technický soubor
Kód produktu
HO-HO20-GD1-20W-W
Teplota světla
Přírodní bílá
Kelvin °
4200
Síla (W)
20.0
Svítivost (LM)
1530
Svítilá účinnost (LM/W)
76
LED Performance
83
Typ LED
COB
Opatření (MM)
Ø58x155
Vysoký
Průměr
58
CRI
90
Difuzor
Opál
Účinek (PF)
0.99
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
36
Zařízení
IP20
Kmen
48V DC
Výstup ovladače
DC24V-80V 300MA
Odhadovaný život (h)
Dimable
Žádný
Ekvivalence (W)
135
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.1
Energetická třída
G
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
Borna
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
20.0
Hmotnost (Gr)
990
Blikat
0.82
Polovina roční životnosti (při 3 h/den)
Polovina roční životnosti (5 h/den)
Polovina roční životnosti (při 8 h/den)
Směrový
Nesměrové
Single/Range CCT
Pouze
Jediný CCT
Index R9
7
Minimální rozsah CRI
93
Maximální rozsah CRI
9
Chromatičnost x
Chromatičnost a
0.39
Número unidades caja exterior
50.0
Použitelné standardy
Obsah Drop -down
Opiniones
Charakteristiky
Kód produktu
HO-HO20-GD1-20W-W
Teplota světla
Kelvin °
Síla (W)
Svítivost (LM)
Svítilá účinnost (LM/W)
76
LED Performance
83
Typ LED
COB
Opatření (MM)
Ø58x155
Vysoký
Průměr
58
CRI
90
Difuzor
Opál
Účinek (PF)
0.99
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
36
Zařízení
IP20
Kmen
48V DC