Pás 60 LED/M 6000ºK SMD5050 220VAC x18M 40 000H [GR-5050220VAC18M-0001]-Studená bílá
- Značka:GreenIce
- SKUGR-5050220VAC18M-0001
- Záruka 3 roky
120 ° Otevření
Dostupné zásoby
Dostupnost odchodu do důchodu nemohla být načtena
- Záruka 3 roky
120 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Výhody nákupu v Greenice
- Zaručená minimální cena
- Volné návraty Až 60 dní
- Až 10 let záruka
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Technický soubor
Popis
LED Páska 220VAC SMD5050 60 X M 18 MDokumenty
Obsah Drop -down
Opiniones
Opiniones
Charakteristiky
Charakteristiky
Popis
LED Páska 220VAC SMD5050 60 X M 18 M
Dokumenty
Dokumenty
Otázky a odpovědi
Názory
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de 220VAC LED pásky
LED pásky v závitech 220VAC
Tato kategorie zahrnuje cívky s LED páskami, které pracují při 220 VAC....
220VAC SMD5050 LED pásky s délkou na objednávku
LED pásky 220VAC SMD 5050 poskytují výkon 10 W/metr a jsou vysoce...
220VAC SMD3528 LED pásky s délkou na objednávku
220VAC SMD 3528 LED pásky poskytují výkon 4,8 W/metr a jsou vysoce...