Pásek 320 LED/M 50W 5000Lm CRI90 6000ºK COB 12VDC IP20 8mm Šířka x5M 40000H [CA-COB-320-12DC-CW]-Studená bílá
Viz otázky a odpovědi
Pro další částky je doba doručení 25 dny K datu objednávky
  • Značka:GreenIce  / KIMERA
  • SKUCA-COB-320-12DC-CW
Energetická účinnost
Soubor eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° Otevření
Včetně daně. The Náklady na dopravu Vypočítají se na platební obrazovce.
Dostupné zásoby
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Přejít do profesionální oblasti
Výhody nákupu v Greenice
  • Zaručená minimální cena
  • Volné návraty Až 60 dní
  • Až 10 let záruka
-20.02%(CA-COB-320-12DC-CW_padreImg_ca_cob_320_12dc_cw_0.jpeg)
Studená bílá
Dostupné zásoby
Envío gratis
Příslušenství
Technický soubor
Kód produktu
CA-COB-320-12DC-CW
Teplota světla
Studená bílá
Kelvin °
6000
Síla (W)
50.0
Svítivost (LM)
5000
Svítilá účinnost (LM/W)
100
LED Performance
110
Typ LED
COB
Opatření (MM)
8x5000
Dlouho
Široký
8.0
CRI
90
Difuzor
Průhledný
Konstrukce
Páska pro desky plošných spojů / 3M
Úhel otevření (°)
120
Zařízení
IP20
Kmen
12VDC
Odhadovaný život (h)
Dimable
Jo
Ekvivalence (W)
270
Izolační třída
III
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.2
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
Borna
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
50.0
Hmotnost (Gr)
100
Polovina roční životnosti (při 3 h/den)
Polovina roční životnosti (5 h/den)
Polovina roční životnosti (při 8 h/den)
Směrový
Nesměrové
Single/Range CCT
Pouze
Jediný CCT
Index R9
10
Minimální rozsah CRI
92
Maximální rozsah CRI
6
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Další informace
Podrobné pokyny v záložce "Dokumenty".
Número unidades caja exterior
Použitelné standardy
EN 55015:2006; EN 61547:2009; EN 61000-3-2:2006; EN 61000-3-3:2008; EPA 3050B:1996; EN 1122B:2001; EPA 3052:1996; EPA 3060A:1996; EPA 7196A:1992; EPA 3540C:1996; EPA 8270D:2007; IEC 62321:2008
Obsah Drop -down
Opiniones
Charakteristiky
Kód produktu
CA-COB-320-12DC-CW
Teplota světla
Kelvin °
Síla (W)
Svítivost (LM)
Svítilá účinnost (LM/W)
LED Performance
110
Typ LED
COB
Opatření (MM)
8x5000
Dlouho
Široký
8.0
CRI
90
Difuzor
Průhledný
Konstrukce
Úhel otevření (°)
120
Zařízení
IP20
Kmen
12VDC
Odhadovaný život (h)
Dimable
Jo
Ekvivalence (W)
270
Izolační třída
III
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.2
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
Borna
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
Hmotnost (Gr)
Směrový
Nesměrové
Single/Range CCT
Pouze
Jediný CCT
Index R9
10
Minimální rozsah CRI
92
Maximální rozsah CRI
6
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Další informace
Número unidades caja exterior
Použitelné standardy