RSP-750-15 Transformátor MEANWELL V: 90-264VAC Ven: 15VDC 50A 750W PFC (Vo-Io Nastavitelný 40-110%)
Viz otázky a odpovědi
Pro další částky je doba doručení 5 dny K datu objednávky
  • Značka:Meanwell / MEANWELL
  • SKUMW-3091
Energetická účinnost
Záruka
  • Záruka 5 roky
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenty
Včetně daně. The Náklady na dopravu Vypočítají se na platební obrazovce.
Dostupné zásoby
Záruka
  • Záruka 5 roky
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenty
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Přejít do profesionální oblasti
Výhody nákupu v Greenice
  • Zaručená minimální cena
  • Volné návraty Až 60 dní
  • Až 10 let záruka
(MW-3091_padreImg_mw_3091_0.jpeg)
##
Dostupné zásoby
Envío gratis
Technický soubor
Kód produktu
MW-3091
Konstrukce
PVC/ABS
Zařízení
IP20
Kmen
90-264VAC
Dimable
Jo
Frekvence práce (Hz)
50/60
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Teplotní rozsah (° C)
Obsah Drop -down
Opiniones
Charakteristiky
Kód produktu
MW-3091
Konstrukce
PVC/ABS
Zařízení
IP20
Kmen
90-264VAC
Dimable
Jo
Frekvence práce (Hz)
50/60
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Teplotní rozsah (° C)
Popis
RSP-750-15 MEANWELL Transformátor Vstup 90-264VAC Výstup 15VDC 50A 750W PFC (nastavitelný Vo-Io 40-110%)