T8 LED trubice 18W 1620Lm 6000ºK 120Cm 12VDC 40000H [NE-T8-12VDC-1200-18W-CW]
Viz otázky a odpovědi
Pro další částky je doba doručení 60 dny K datu objednávky
  • Značka:GreenIce
  • SKUNE-T8-12VDC120018WCW
Energetická účinnost
Soubor eprel
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° Otevření
Včetně daně. The Náklady na dopravu Vypočítají se na platební obrazovce.
Dostupné zásoby
Záruka
  • Záruka 3 roky
  • 120 ° Otevření
Jste profesionální zákazník?
Vydali jsme nový web pouze pro profesionály.
Přejít do profesionální oblasti
Výhody nákupu v Greenice
  • Zaručená minimální cena
  • Volné návraty Až 60 dní
  • Až 10 let záruka
-35.05%(NE-T8-12VDC120018WCW_padreImg_ne_t8_12vdc120018wcw_0.jpeg)
Studená bílá
Dostupné zásoby
Envío gratis
Technický soubor
Kód produktu
NE-T8-12VDC-1200-18W-CW
Teplota světla
Studená bílá
Kelvin °
6000
Síla (W)
18.0
Svítivost (LM)
1620
Svítilá účinnost (LM/W)
90
LED Performance
99
Typ LED
SMD 2835
Číslo LED
96
Opatření (MM)
Ø26x1200
Dlouho
Průměr
26
CRI
80
Difuzor
Opál
Účinek (PF)
0.8
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
120
Zařízení
IP20
Kmen
12VDC
Výstup ovladače
DC18-23V
Odhadovaný život (h)
Ekvivalence (W)
120
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.1
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
T8
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
18.0
Hmotnost (Gr)
380
Polovina roční životnosti (při 3 h/den)
Polovina roční životnosti (5 h/den)
Polovina roční životnosti (při 8 h/den)
Směrový
Nesměrové
Jediný CCT
Index R9
19
Minimální rozsah CRI
85
Maximální rozsah CRI
17
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Další informace
Podrobné pokyny v záložce "Dokumenty".
Spojení
2XX
Número unidades caja exterior
50.0
Použitelné standardy
EN 55015:2006; EN 61547:2009; EN 61000:2008; EN 60598:2008; EN 62471:2008
Obsah Drop -down
Opiniones
Charakteristiky
Kód produktu
NE-T8-12VDC-1200-18W-CW
Teplota světla
Kelvin °
Síla (W)
Svítivost (LM)
Svítilá účinnost (LM/W)
90
LED Performance
99
Typ LED
SMD 2835
Číslo LED
96
Opatření (MM)
Ø26x1200
Dlouho
Průměr
26
CRI
80
Difuzor
Opál
Účinek (PF)
0.8
Konstrukce
Hliník/PC
Úhel otevření (°)
Zařízení
IP20
Kmen
12VDC
Výstup ovladače
DC18-23V
Odhadovaný život (h)
Ekvivalence (W)
Frekvence práce (Hz)
Čas zahájení
0.1
Energetická třída
F
Certifikáty
CE/ROHS/ISO9001
Keř
T8
Teplotní rozsah (° C)
Osvětlovací cykly
Spotřeba energie (KWH/1000H)
Hmotnost (Gr)
380
Směrový
Nesměrové
Jediný CCT
Index R9
19
Minimální rozsah CRI
85
Maximální rozsah CRI
17
Chromatičnost x
Chromatičnost a
Další informace
Spojení
2XX
Número unidades caja exterior
50.0
Použitelné standardy
Popis
Výhody LED trubice:< /p>
  • Spotřeba: LED trubice spotřebují až o 50 % méně než zářivky. 90cm zářivka T8-18W s předřadníkem a startérem může kvůli předřadníku spotřebovat dvojnásobek svého jmenovitého výkonu. Hovoříme o spotřebě 36W oproti 8 nebo 12W spotřebě 60Cm T8 LED trubice.