COB LED Strip Connector HO-COB220
- Mærke:GreenIce
- SKUHO-CON-HO-COB220
- Garanti 3 años
LAGER TILGÆNGELIG
Tilgængeligheden af pensioneringen kunne ikke indlæses
- Garanti 3 años
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
- Precio Mínimo Garantizado
- Devoluciones hasta en 60 días
- Hasta 10 años de Garantía
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Teknisk fil
Beskrivelse
COB LED Strip Connector HO-COB220Dokumenter
Drop -down -indhold
Opiniones
Opiniones
Egenskaber
Egenskaber
Beskrivelse
Dokumenter
Dokumenter
Spørgsmål og svar
Meninger
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de LED-bånd
220 VAC LED-bånd
220 VAC-strips tilsluttes direkte til lysnettet via et stik, hvilket gør installationen...
12VDC LED Strips
12V DC LED-strips kommer i forskellige versioner afhængigt af den anvendte chiptype....
24VDC LED Strips
Inden for 24 V DC LED-strimlerne kan vi finde forskellige versioner afhængigt...
12/24/48 VDC LED-bånd til erhvervsbrug
Professionelle LED-strips er designet til kunder, der ønsker et kvalitetsprodukt med høj...
LED-bånd med variabel farvetemperatur
LED-strimler med variabel farvetemperatur giver brugeren mulighed for at vælge den nuance...
Aluminium- og polykarbonatprofiler til LED-bånd
Efter at have udforsket det brede udvalg af LED-strimmelprofiler, der er tilgængelige...
LED NeonFlex
Neon Flex rør er en variant af 220 VAC strips. De har...
LED-båndsæt i blisterindpakning
LED-strimmelsæt er pakker skabt af GreenIce-teamet, der gør det nemt for kunderne...
Transformatorer 12 / 24VDC LED Strips
Transformatoren er det vigtigste element, når der designes en 12/24 V DC...
Meanwell Transformers
Meanwell LED-strømforsyninger giver dig mulighed for at nyde LED-teknologi optimalt. Hos Greenice...
Styringsenheder
Har du nogensinde fundet dig selv frustreret over at prøve at få...
Stik og tilbehør
Stik og tilbehør giver kunderne mulighed for at foretage ændringer, udvidelser og...
LED-bånd og -net
Hovedformålet med guirlander er at dekorere udendørs rum, da deres IP44 eller...
Stive 12/24 VDC LED-bånd
12V DC stive LED Strips er monteret på en aluminiumsoverflade, der giver...