Led Gadebelysning Solar-Fjernbetjening- Kan Dæmpes- Panel: 6V 100W Batteri: 3,2V 15000MaH [HO-FAR-SOL-100W-CW]
- Mærke:GreenIce
- SKUHO-FAR-SOL-100W-CW
LAGER TILGÆNGELIG
Tilgængeligheden af pensioneringen kunne ikke indlæses
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
- Precio Mínimo Garantizado
- Devoluciones hasta en 60 días
- Hasta 10 años de Garantía
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Teknisk fil
Beskrivelse
Ideel til gader, parkeringspladser, pladser, indgange og haver. Modstandsdygtig over for vejr og eksterne midler (IP65 vandtæt certificering). Lampens levetid er garanteret i 30.000 timer takket være dens 6V 15AH lithiumbatteri og dens solpanel. Når den er samlet, kræver den ingen form for vedligeholdelse, bortset fra en overfladisk rengøring af panelet i tilfælde af for meget snavs.
Den fungerer automatisk takket være dens optiske skumringssensor, der aktiveres kl. skumring.< /p>
Betjening:
Fjernbetjeningen har en rækkevidde på 8 til 10 meter
Installationshøjde anbefales: 3- 4 meter.
Basisfikseringsdiameter: Ø50mm
Drop -down -indhold
Opiniones
Opiniones
Egenskaber
Egenskaber
Beskrivelse
Betjening:
Basisfikseringsdiameter: Ø50mm