Led Gadebelysning Solar-Fjernbetjening- Kan Dæmpes- Panel: 6V 400W Batteri: 3,2V 35000MaH [HO-FAR-SOL-400W-CW]
Se spørgsmål og svar
  • Mærke:GreenIce
  • SKUHO-FAR-SOL-400W-CW
Eficiencia energética
Garanti
  • Garanti 3 años
  • 140X75 º de apertura
Skat inkluderet. De Forsendelsesudgifter De beregnes på betalingsskærmen.
LAGER TILGÆNGELIG
Garanti
  • Garanti 3 años
  • 140X75 º de apertura
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
Gå til det professionelle område
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
  • Precio Mínimo Garantizado
  • Devoluciones hasta en 60 días
  • Hasta 10 años de Garantía
-45.0%(HO-FAR-SOL-400W-CW_padreImg_ho_far_sol_400w_cw_0.jpeg)
Kold Hvid
LAGER TILGÆNGELIG
Envío gratis
Teknisk fil
Código Producto
HO-FAR-SOL-400W-CW
Temperatura Luz
Kold hvid
Kelvin º
6000
Potencia (W)
400.0
Luminosidad (Lm)
Eficacia Luminosa (Lm/W)
100
LED Performance
110
Type lysdioder
SMD5730
Medidas (mm)
495x215/PAN.530x350x15
Largo
Ancho
Materialer
ABS
Angulo De Apertura (º)
140X75
IP Rating
IP67
Indice De Protección Ik
IK08
Nominel Spænding
6V 3,2V 35000MaH
Vida Estimada (H)
Dæmpbar
Ja
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.1
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Base
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Peso (Gr)
Vida Útil Media Años (a 3 h/día)
Vida Útil Media Años (a 5 h/día)
Vida Útil Media Años (a 8 h/día)
Retningsbestemt
Ikke-retningsbestemt
CCT Único
Número unidades caja exterior
1.0
Normas Aplicables
Drop -down -indhold
Opiniones
Egenskaber
Código Producto
HO-FAR-SOL-400W-CW
Temperatura Luz
Kelvin º
Potencia (W)
Luminosidad (Lm)
Eficacia Luminosa (Lm/W)
100
LED Performance
110
Type lysdioder
SMD5730
Medidas (mm)
495x215/PAN.530x350x15
Largo
Ancho
Materialer
ABS
Angulo De Apertura (º)
140X75
IP Rating
IP67
Indice De Protección Ik
IK08
Nominel Spænding
6V 3,2V 35000MaH
Vida Estimada (H)
Dæmpbar
Ja
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.1
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Base
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Peso (Gr)
Retningsbestemt
Ikke-retningsbestemt
CCT Único
Número unidades caja exterior
1.0
Normas Aplicables
Beskrivelse
Ideel til gader, parkeringspladser, pladser, indgange og haver. Modstandsdygtig over for vejr og eksterne midler (IP65 vandtæt certificering). Lampens levetid er garanteret i 30.000 timer takket være dens 6V 35AH lithiumbatteri og dens solpanel. Når den er samlet, kræver den ingen form for vedligeholdelse, bortset fra en overfladisk rengøring af panelet i tilfælde af for meget snavs.
Den fungerer automatisk takket være dens optiske skumringssensor, der aktiveres kl. skumring.< /p>
Betjening:
Fjernbetjeningen har en rækkevidde på 8 til 10 meter
Installationshøjde anbefales: 3- 4 meter.
Basisfikseringsdiameter: Ø50mm