RSP-150-15 Transformer MEANWELL I: 85-264VAC Ud: 15VDC 10A 150W PFC Isolering 3750 VAC
Se spørgsmål og svar
  • Mærke:Meanwell / MEANWELL
  • SKUMW-3260
Eficiencia energética
Garanti
  • Garanti 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenter
Skat inkluderet. De Forsendelsesudgifter De beregnes på betalingsskærmen.
LAGER TILGÆNGELIG
Garanti
  • Garanti 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenter
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
Gå til det professionelle område
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
  • Precio Mínimo Garantizado
  • Devoluciones hasta en 60 días
  • Hasta 10 años de Garantía
(MW-3260_padreImg_mw_3260_0.jpeg)
##
LAGER TILGÆNGELIG
Envío gratis
Teknisk fil
Código Producto
MW-3260
Materialer
PVC/ABS
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
85-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Drop -down -indhold
Opiniones
Egenskaber
Código Producto
MW-3260
Materialer
PVC/ABS
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
85-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Beskrivelse
RSP-150-15 MEANWELL Transformer Indgang 85-264VAC Udgang 15VDC 10A 150W PFC Isolation 3750 VAC