RSP-1500-12 Transformer MEANWELL I: 90-264VAC Ud: 12VDC 125 A, 1500W PFC ParallelIsolering 3000 VAC
Se spørgsmål og svar
  • Mærke:Meanwell / MEANWELL
  • SKUMW-1295
Eficiencia energética
Garanti
  • Garanti 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenter
Skat inkluderet. De Forsendelsesudgifter De beregnes på betalingsskærmen.
LAGER TILGÆNGELIG
Garanti
  • Garanti 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenter
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
Gå til det professionelle område
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
  • Precio Mínimo Garantizado
  • Devoluciones hasta en 60 días
  • Hasta 10 años de Garantía
(MW-1295_padreImg_mw_1295_0.jpeg)
##
LAGER TILGÆNGELIG
Envío gratis
Teknisk fil
Código Producto
MW-1295
Materialer
PVC/ABS
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
90-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Drop -down -indhold
Opiniones
Egenskaber
Código Producto
MW-1295
Materialer
PVC/ABS
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
90-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Beskrivelse
RSP-1500-12 MEANWELL Transformer Indgang 90-264VAC Udgang 12VDC 125 A, 1500W PFC Parallel Isolation 3000 VAC