Strip med 320 LED'er/M 50W 5.000Lm CRI90 6000ºK COB 24VDC IP20 8mm Bredde x5M 40.000H [CA-COB-320-24DC-CW]-Kold hvid
Se spørgsmål og svar
  • Mærke:GreenIce  / KIMERA
  • SKUCA-COB-320-24DC-CW
Eficiencia energética
Ficha EPREL
Garanti
  • Garanti 3 años
  • 120 º de apertura
Skat inkluderet. De Forsendelsesudgifter De beregnes på betalingsskærmen.
LAGER TILGÆNGELIG
Garanti
  • Garanti 3 años
  • 120 º de apertura
Er du en professionel kunde?
Vi har kun offentliggjort et nyt websted til fagfolk.
Gå til det professionelle område
VENTAJAS DE COMPRAR EN GREENICE
  • Precio Mínimo Garantizado
  • Devoluciones hasta en 60 días
  • Hasta 10 años de Garantía
-19.95%(CA-COB-320-24DC-CW_padreImg_ca_cob_320_24dc_cw_0.jpeg)
Kold Hvid
LAGER TILGÆNGELIG
Envío gratis
Tilbehør
Teknisk fil
Código Producto
CA-COB-320-24DC-CW
Temperatura Luz
Kold hvid
Kelvin º
6000
Potencia (W)
50.0
Luminosidad (Lm)
5000
Eficacia Luminosa (Lm/W)
100
LED Performance
110
Type lysdioder
COB
Medidas (mm)
8x5000
Largo
Ancho
8.0
CRI
90
Diffuser
Gennemsigtig
Materialer
PCB/3M-bånd
Angulo De Apertura (º)
120
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
24VDC
Vida Estimada (H)
Dæmpbar
Ja
Equivalencia (W)
270
Clase de Aislamiento
III
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.2
Clase Energética
F
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Base
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
50.0
Peso (Gr)
100
Vida Útil Media Años (a 3 h/día)
Vida Útil Media Años (a 5 h/día)
Vida Útil Media Años (a 8 h/día)
Retningsbestemt
Ikke-retningsbestemt
CCT Único/Rango
Kun
CCT Único
Indice R9
6
Rango CRI Mínimo
92
Rango CRI Máximo
22
Cromaticidad X
Cromaticidad Y
Información Adicional
Detaljerede instruktioner i fanen "Dokumenter".
Número unidades caja exterior
Normas Aplicables
EN 55015:2006; EN 61547:2009; EN 61000-3-2:2006; EN 61000-3-3:2008; EPA 3050B:1996; EN 1122B:2001; EPA 3052:1996; EPA 3060A:1996; EPA 7196A:1992; EPA 3540C:1996; EPA 8270D:2007; IEC 62321:2008
Drop -down -indhold
Opiniones
Egenskaber
Código Producto
CA-COB-320-24DC-CW
Temperatura Luz
Kelvin º
Potencia (W)
Luminosidad (Lm)
Eficacia Luminosa (Lm/W)
LED Performance
110
Type lysdioder
COB
Medidas (mm)
8x5000
Largo
Ancho
8.0
CRI
90
Diffuser
Gennemsigtig
Materialer
PCB/3M-bånd
Angulo De Apertura (º)
120
IP Rating
IP20
Nominel Spænding
24VDC
Vida Estimada (H)
Dæmpbar
Ja
Equivalencia (W)
270
Clase de Aislamiento
III
Frecuencia de Trabajo (Hz)
Tiempo de Arranque (s)
0.2
Clase Energética
F
Certificeringer
CE/ROHS/ISO9001
Base
Borna
Rango Temperatura (ºC)
Ciclos de Encendidos
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Peso (Gr)
Retningsbestemt
Ikke-retningsbestemt
CCT Único/Rango
Kun
CCT Único
Indice R9
6
Rango CRI Mínimo
92
Rango CRI Máximo
22
Cromaticidad X
Cromaticidad Y
Información Adicional
Número unidades caja exterior
Normas Aplicables