MEANWELL LED Transformator 150W 230VAC/12VDC Binnen IP20[HOY-SPV-150-12]
Zie vragen en antwoorden
Voor extra bedragen is de leveringsperiode 25 dagen Vanaf de besteldatum
  • Merk:GreenIce / MEANWELL
  • SkuHOY-SPV-150-12
Energie -efficiëntie
Garantie
  • Garantie 3 jaar
Documenten
Belasting inbegrepen. De Verzendkosten Ze worden berekend op het betalingsscherm.
Er zijn er maar weinig
Garantie
  • Garantie 3 jaar
Documenten
Bent u een professionele klant?
We hebben alleen een nieuwe website gepubliceerd voor professionals.
Ga naar een professioneel gebied
Voordelen van kopen in Greenice
  • Gegarandeerde minimumprijs
  • Gratis rendement tot 60 dagen
  • Tot 10 jaar garantie
-30.01%(HOY-SPV-150-12_padreImg_hoy_spv_150_12_0.jpeg)
##
Er zijn er maar weinig
Gratis verzending
Technisch bestand
Productcode
HOY-SPV-150-12
Maatregelen (mm)
215x114x49
Hoog
49.0
Lang
215.0
Breed
114.0
Bouw
Aluminium
Faciliteit
IP20
Deformatie
230VAC/ 12VDC
Werkfrequentie (Hz)
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
-40 ~ +85 , 10 ~ 95% RH
Gewicht (GR)
Número unidades caja exterior
Drop -down -inhoud
Opiniones
Kenmerken
Productcode
HOY-SPV-150-12
Maatregelen (mm)
215x114x49
Hoog
49.0
Lang
Breed
Bouw
Aluminium
Faciliteit
IP20
Deformatie
230VAC/ 12VDC
Werkfrequentie (Hz)
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
-40 ~ +85 , 10 ~ 95% RH
Gewicht (GR)
Número unidades caja exterior
Beschrijving
Het heeft bescherming tegen kortsluiting, overbelasting, overspanningen en oververhitting. De uitgangsspanning is programmeerbaar van 20 tot 110% door middel van een extern stuursignaal van 1 tot 5,5Vdc met een maximaal toegestane schakelfrequentie van 100kHz.