RSP-150-27 Transformator MEANWELL In: 85-264VAC Uit: 27VDC 5,6A 151,2W PFC Isolatie 3750 VAC
Zie vragen en antwoorden
Voor extra bedragen is de leveringsperiode 5 dagen Vanaf de besteldatum
  • Merk:Meanwell / MEANWELL
  • SkuMW-3262
Energie -efficiëntie
Garantie
  • Garantie 5 jaar
  • Tüv Süd TUV SUD
Documenten
Belasting inbegrepen. De Verzendkosten Ze worden berekend op het betalingsscherm.
Voorraad beschikbaar
Garantie
  • Garantie 5 jaar
  • Tüv Süd TUV SUD
Documenten
Bent u een professionele klant?
We hebben alleen een nieuwe website gepubliceerd voor professionals.
Ga naar een professioneel gebied
Voordelen van kopen in Greenice
  • Gegarandeerde minimumprijs
  • Gratis rendement tot 60 dagen
  • Tot 10 jaar garantie
(MW-3262_padreImg_mw_3262_0.jpeg)
##
Voorraad beschikbaar
Gratis verzending
Technisch bestand
Productcode
MW-3262
Bouw
PVC/ABS
Faciliteit
IP20
Deformatie
85-264VAC
Werkfrequentie (Hz)
50/60
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
Drop -down -inhoud
Opiniones
Kenmerken
Productcode
MW-3262
Bouw
PVC/ABS
Faciliteit
IP20
Deformatie
85-264VAC
Werkfrequentie (Hz)
50/60
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
Beschrijving
RSP-150-27 MEANWELL Transformator Ingang 85-264VAC Uitgang 27VDC 5,6A 151,2W PFC Isolatie 3750 VAC