RSP-200-36 Transformator MEANWELL In: 88-264VAC Uit: 36VDC 5,56A 200,16W PFC Isolatie 3000 VAC
Zie vragen en antwoorden
Voor extra bedragen is de leveringsperiode 5 dagen Vanaf de besteldatum
  • Merk:Meanwell / MEANWELL
  • SkuMW-3152
Energie -efficiëntie
Garantie
  • Garantie 5 jaar
  • Tüv Süd TUV SUD
Documenten
Belasting inbegrepen. De Verzendkosten Ze worden berekend op het betalingsscherm.
Voorraad beschikbaar
Garantie
  • Garantie 5 jaar
  • Tüv Süd TUV SUD
Documenten
Bent u een professionele klant?
We hebben alleen een nieuwe website gepubliceerd voor professionals.
Ga naar een professioneel gebied
Voordelen van kopen in Greenice
  • Gegarandeerde minimumprijs
  • Gratis rendement tot 60 dagen
  • Tot 10 jaar garantie
(MW-3152_padreImg_mw_3152_0.jpeg)
##
Voorraad beschikbaar
Gratis verzending
Technisch bestand
Productcode
MW-3152
Bouw
PVC/ABS
Faciliteit
IP20
Deformatie
88-264VAC
Werkfrequentie (Hz)
50/60
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
Drop -down -inhoud
Opiniones
Kenmerken
Productcode
MW-3152
Bouw
PVC/ABS
Faciliteit
IP20
Deformatie
88-264VAC
Werkfrequentie (Hz)
50/60
Certificaten
CE/ROHS/ISO9001
Temperatuurbereik (ºC)
Beschrijving
RSP-200-36 MEANWELL Transformator Ingang 88-264VAC Uitgang 36VDC 5,56A 200,16W PFC Isolatie 3000 VAC