Strook van 60 LEDs/M 6000ºC SMD3528 220VAC x15M 40.000H [GR-3528220VAC15M-0001]-Koud Wit
- Merk:GreenIce
- SkuGR-3528220VAC15M-0001
- Garantie 3 jaar
120 º Opening
Voorraad beschikbaar
De beschikbaarheid van pensioen kon niet worden geladen
- Garantie 3 jaar
120 º Opening
Bent u een professionele klant?
We hebben alleen een nieuwe website gepubliceerd voor professionals.
Voordelen van kopen in Greenice
- Gegarandeerde minimumprijs
- Gratis rendement tot 60 dagen
- Tot 10 jaar garantie
Schrijf een mening
Wij geven om uw opmerkingen
Download PDF -kaart
Kies hoe u het productbestand kunt downloaden. U kunt uw bedrijf en logo -gegevens opnemen
Mijn contactgegevens
Greenice Contact
Geen contactgegevens
Download PDF -kaart
Mijn contactgegevens
Greenice Contact
Geen contactgegevens
Technisch bestand
Beschrijving
LED Strip 220VAC SMD3528 60 X M 15 MDocumenten
Drop -down -inhoud
Opiniones
Opiniones
Kenmerken
Kenmerken
Beschrijving
LED Strip 220VAC SMD3528 60 X M 15 M
Documenten
Documenten
Vragen en antwoorden
Meningen
Meningen over dit product
Wees de eerste die een recensie over dit product achterlaat
Meer producten van 220VAC LED Strips
LED strips in spoelen 220VAC
Deze categorie omvat ledstriprollen die werken op 220 VAC. Ze zijn verkrijgbaar...
Aangepaste lengte 220VAC SMD5050 LED Strips
De 220VAC SMD 5050 ledstrips leveren een vermogen van 10 W/meter en...
Aangepaste lengte 220VAC SMD3528 LED Strips
220VAC SMD 3528 LED-strips leveren een vermogen van 4,8 W/meter en worden...