Lampa sufitowa LED 18W 932Lm 6000°K Kwadrat 40 000H [GR-MZMD02-18W-CW]
- DostawcaGreenIce / Osram Led
- SKUGR-MZMD02-18W-CW
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Akcesoria
Dostawca:Lifud Driver
Driver LIFUD Nastawny 0-10V 20W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free DIP Switch
Dostawca:Lifud Driver
Driver Lifud Nastawny DALI 20W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free DIP Switch
Driver LIFUD Nastawny Triac Dim 30W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free
Plik techniczny
Opis
Kwadratowa lampa sufitowa LED o wymiarach 225x225 mm i grubości 38 mm oferuje rozwiązania dla biur, fabryk, supermarketów, sklepów i do użytku domowego. Może być instalowany bezpośrednio do zasilanych gniazdek z sieci elektrycznej (85-265VAC) z częstotliwością pracy 50/60Hz.
Ma wysoką skuteczność (52 Lm/W) 18 W dzięki diodom LED typu SMD2835 i zapewnia strumień świetlny 932 lm równomiernie rozłożony przez opalizujący dyfuzor z tworzywa sztucznego, z którego uzyskuje się współczynnik oddawania barw 80. Zapewnia oświetlenie równoważne żarówce 100 W, jej zużycie stanowi wartość 18kWh/1000h, zmniejszająca ilość rozliczanej energii i emisję szkodliwych gazów do atmosfery.
Ta oprawa jest zasilana przez nieściemnialny sterownik zawarty w pakiecie, który należy podłączyć bezpośrednio do do sieci, ze złączem wyjściowym kompatybilnym z podłączeniem do płytki (46-65VDC, 280mA), dodatkowo w komplecie akcesoria niezbędne do montażu oprawy. Białe wykończenie z aluminium.Ta lampa sufitowa natynkowa ma stopień ochrony IP25 (dotyczy kurzu i wilgoci w pomieszczeniach), a także jest wystarczająco wytrzymała, aby sprostać wymaganym wymaganiom mechanicznym.
Łatwa instalacja, długa żywotność oprawy led, ponad 30 000 godzin i bezobsługowość.
Dokumenty
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Opinie
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de Armatura do montażu powierzchniowego LED
Okrągłe Lampy Sufitowe LED
Okrągłe lampy sufitowe LED mają prostą estetykę pasującą do każdej przestrzeni. Wykonane...
Kwadratowe Lampy Sufitowe LED
Lampy sufitowe LED Square są bardzo łatwe w montażu. Wykonane są z...
Oświetlenie Sufitowe LED Lineal
Liniowe lampy sufitowe LED są łatwe w instalacji i montażu. Wykonane są...
Oświetlenie Sufitowe LED Na Zewnątrz
Oświetlenie sufitowe LED do użytku na zewnątrz oferuje rozwiązania do użytku wewnątrz...
Oświetlenie Sufitowe LED Regulacja Temperatury / Jasności Koloru
Ściemnialne lampy sufitowe LED umożliwiają zmianę intensywności światła od 1% do 100%...