Naświetlacz LED 200W 34000Lm 6000°K PRO SMD3030 IP65 Możliwość ściemniania 100 000H [1916-NS-HVFL200W-CP-CW]
- DostawcaGreenIce / Philips Led
- SKU1916-NS-HVFL200W-CP-CW
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Akcesoria
Dostawca:GreenIce
Opornik LED 200-250VAC 10-100% ► 630W
Plik techniczny
Opis
Lumileds LED 3030 200W 24000Lm IP65 50000H Wąski reflektor LED łączy w sobie mocne diody LED Luxeon 3030 2D, o wydajności 120 lm/W. Światło, które emituje, jest wysokiej jakości, o czym świadczy jego wysoki współczynnik CRI, i jest rozłożone pod kątem otwarcia 120º.
Regulacja natężenia światła TRIAC light 30% -100%
* Ten produkt ma okablowanie wstępne około 600 mm.
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Opinie
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de Reflektory LED zewnętrzny
Reflektory LED SMD zewnętrzny
Zewnętrzne Naświetlacze Słoneczne LED
Seria PRO LED Reflektory zewnętrzny
Reflektory LED serii PRO to najbardziej profesjonalna linia GreenIce ze względu na...
Oświetlenie Stadionu
Reflektory LED z serii zewnętrzny Brico
Asortyment zewnętrznych reflektorów LED BRICO obejmuje różne modele idealne do użytku domowego....
zewnętrzny LED RGB Naświetlacze
Reflektory zewnętrzne LED RGB z tej serii umożliwiają zmianę koloru światła poprzez...
Reflektory LED zewnętrzny z czujnikiem ruchu
W GreenIce oferujemy szeroką gamę reflektorów LED z czujnikami ruchu w konkurencyjnych...
Akumulatory zewnętrzny Reflektory LED
LED 12 i 24 V DC zewnętrzny Reflektory