Pasek 60 diod LED/M 6000°K SMD3528 220VAC x10M 40 000H [GR-3528220VAC10M-0001]-zimny biały
- DostawcaGreenIce
- SKUGR-3528220VAC10M-0001
- Gwarancja 3 años
120 º de apertura
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Gwarancja 3 años
120 º de apertura
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Plik techniczny
Opis
Pasek LEDowy 220VAC SMD3528 60 X M 10 MDokumenty
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis
Pasek LEDowy 220VAC SMD3528 60 X M 10 M
Dokumenty
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Opinie
Opiniones sobre este producto
Sé el primero en dejar una reseña sobre este producto
Más productos de Paski LED 220VAC
Paski LED w kręgach 220VAC
Ta kategoria obejmuje rolki z taśmą LED, które działają przy napięciu 220...
Niestandardowa Długość 220VAC SMD5050 taśm LED
Paski LED SMD 5050 220VAC zapewniają moc 10 W/metr i są wysoce...
Niestandardowa długości 220VAC SMD3528 taśm LED
Paski LED SMD 3528 220VAC zapewniają moc 4,8 W/metr i są wysoce...