Płyta LED 18W 1300Lm 6000°K Okrągły Satynowy Nikiel 50 000H [GL-CL-R18N-CW]
- DostawcaGreenIce / Osram Led
- SKUGL-CL-R18N-CW
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Akcesoria
Dostawca:Lifud Driver
Driver LIFUD Nastawny 0-10V 20W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free DIP Switch
Dostawca:Lifud Driver
Driver Lifud Nastawny DALI 20W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free DIP Switch
Driver LIFUD Nastawny Triac Dim 30W W: 220-240V Na Zewnątrz: 9-42VDC Flicker Free
Plik techniczny
Opis
Okrągła płyta LED o średnicy 225 mm i ultracienkich wymiarach (19 mm) oferuje rozwiązania dla biur, fabryk, supermarketów, sklepów i do użytku domowego. Może być instalowany bezpośrednio do gniazdek zasilanych z sieci elektrycznej (85-265VAC) z częstotliwością pracy 50/60Hz.
Ma wysoką skuteczność (73 Lm/W) zużywając 18W poprzez diody LED typu SMD2835 i uzyskanie strumienia świetlnego 1300Lm równomiernie rozłożonego przez mleczny dyfuzor z tworzywa sztucznego, z którego uzyskuje się współczynnik oddawania barw 80. Zapewnia oświetlenie równoważne żarówce 100W, jej zużycie przedstawia wartość 18kWh/1000h, zmniejszając ilość rozliczanej energii i emisję szkodliwych gazów do atmosfery.
Ta płyta jest zasilana przez nieściemnialny sterownik zawarty w pakiecie, który należy podłączyć bezpośrednio do sieci , z wyjściem c Kompatybilny z podłączeniem płytki (45-60VDC, 300mA), dodatkowo w zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu płytki.
Dokumenty
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis