Płytka LED 12W 860Lm 6000°K Kwadratowy Satynowy Nikiel 50 000H [GL-CL-S12N-CW]
- DostawcaGreenIce / Osram Led
- SKUGL-CL-S12N-CW
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Akcesoria
Dostawca:GreenIce
Driver Bez Ściemniania Reflektor Downlight LED 12W
Dostawca:GreenIce
Driver Bez Ściemniania 0.95 F.P. 50.000H Downlights LED 12W
Opornik LEDs 90-240VAC 0-100% 200W Pilot
Czujnik Ruchu Wpuszczone 360º ►1200/300W
Dostawca:Lifud Driver
Driver LIFUD 8-15W W::220-240VAC Na Zewnątrz::25-40VDC Flicker Free
Driver Możliwość Przyciemniania Slimline Downlights 12W
Plik techniczny
Opis
Kwadratowy panel LED o wymiarach 170x170mm o ultracienkich wymiarach (20mm), oferuje rozwiązania dla biur, fabryk, supermarketów, sklepów i użytku domowego. Może być instalowany bezpośrednio do zasilanych gniazdek z sieci elektrycznej (85-265VAC) z częstotliwością pracy 50/60Hz.
Ma wysoką sprawność (72 Lm/W) zużywającą 12 W przez diody LED typu SMD2835 i potrafi zapewnić strumień świetlny 860 lm równomiernie rozłożony przez mleczny dyfuzor z tworzywa sztucznego, z którego uzyskuje się współczynnik oddawania barw 80. Zapewnia oświetlenie równoważne żarówce 75 W, jej zużycie stanowi wartość 12kWh/1000h, zmniejszająca ilość pobieranej energii i emisje zanieczyszczających gazów do atmosfery.
Ta płyta jest zasilana przez nieściemnialny sterownik zawarty w pakiecie, który należy podłączyć bezpośrednio do sieci, ze złączem wyjściowym kompatybilnym z podłączeniem płytki (36-60VDC, 300mA), dodatkowo w zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu płytki. Białe wykończenie zbudowane z aluminium.
Dokumenty
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis