Reflektor LED typu Downlight 18W 1500Lm 6000°K Okrągłe szkło Ø200Mm 40000H [HO-MB01-O-18W-CW]
- DostawcaGreenIce / Epistar Led
- SKUHO-MB01-O-18W-CW
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Zalety zakupu w Greenice
- Gwarantowana cena minimalna
- Bezpłatne zwroty Do 60 dni
- Dopóki 10 lat gwarancja
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Akcesoria
Dostawca:GreenIce
Czujnik Ruchu Montowane Na Powierzchni 180º IP44 ►1200/300W [SB-BS039]
Dostawca:GreenIce
Czujnik Ruchu Wpuszczone 360º ►1200/300W
Dostawca:PANASONIC
Przełącznik Podwójnie Panasonic Karre 10A 250V/Metalowa Rama Z Pazurami/Klucz Biały
Dostawca:PANASONIC
Przełącznik Panasonic Karre 10A 250V/Metalowa Rama Z Pazurami/Klucz Biały
Plik techniczny
Opis
Okrągły panel LED o średnicy 200 mm i ultracienkich wymiarach (36 mm) oferuje rozwiązania dla biur, fabryk, supermarketów, sklepów i zastosowań mieszkaniowych. Może być instalowany bezpośrednio do gniazd zasilających z sieci elektrycznej (85 -265VAC) o częstotliwości pracy 50/60Hz.
Ma wysoką sprawność (84 Lm/W) zużywając 18W przez typ SMD2835 LED i udało się zapewnić strumień świetlny 1500Lm równomiernie rozłożony na opalizowanym plastikowym dyfuzorze, z którego uzyskuje się współczynnik oddawania barw 80. Zapewnia oświetlenie odpowiadające żarówce 100W, jej zużycie reprezentuje wartość 18kWh/1000h, zmniejszając ilość rozliczanej energii i emisję szkodliwych gazów do atmosfery.
Ta płyta jest zasilana przez nie - w zestawie sterownik ściemnialny, który należy podłączyć bezpośrednio do sieci, ze złączem wyjściowym zgodnym z podłączeniem pl aca (45-75VDC, 300mA), dodatkowo w zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu płytki. Białe wykończenie zbudowane z aluminium.
Dokumenty
Zawartość upuszczania
Opiniones
Opiniones
Charakterystyka
Charakterystyka
Opis