RSP-500-33 Transformator MEANWELL W: 85-264VAC Na Zewnątrz: 3,3VDC 90A 297W PFC Izolacja 3000 VAC
Zobacz pytania i odpowiedzi
  • DostawcaMeanwell / MEANWELL
  • SKUMW-3388
Eficiencia energética
Gwarancja
  • Gwarancja 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenty
Z wliczonym podatkiem. Koszt wysyłki obliczony przy realizacji zakupu.
W magazynie
Gwarancja
  • Gwarancja 5 años
  • Tüv Süd TUV SUD
Dokumenty
Czy jesteś profesjonalnym klientem?
Opublikowaliśmy nową stronę internetową tylko dla profesjonalistów.
Idź do obszaru zawodowego
Zalety zakupu w Greenice
  • Gwarantowana cena minimalna
  • Bezpłatne zwroty Do 60 dni
  • Dopóki 10 lat gwarancja
(MW-3388_padreImg_mw_3388_0.jpeg)
##
W magazynie
Envío gratis
Plik techniczny
Código Producto
MW-3388
Materiały
PCV/ABS
Klasa IP
IP20
Napięcie
85-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certyfikaty
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Zawartość upuszczania
Opiniones
Charakterystyka
Código Producto
MW-3388
Materiały
PCV/ABS
Klasa IP
IP20
Napięcie
85-264VAC
Frecuencia de Trabajo (Hz)
50/60
Certyfikaty
CE/ROHS/ISO9001
Rango Temperatura (ºC)
Opis
Transformator MEANWELL RSP-500-33 Wejście 85-264 VAC Wyjście 3,3 V DC 90 A 297 W Izolacja PFC 3000 VAC