LED Stripslang "Neon Flex" 8W 170Lm 4200ºK 80LEDs/M 8W/M 24VDC IP66 x1M 40 000H [CR-NEON80-24-W
- Märke:GreenIce
- SkuCR-NEON80-24-W
Det finns få
Pensioneringstillgängligheten kunde inte laddas
Är du en professionell kund?
Vi har publicerat en ny webbplats endast för proffs.
Fördelar med att köpa i Greenice
- Garanterat lägsta pris
- Gratis avkastning upp till 60 dagar
- Tills 10 år garanti
Escribe una opinión
Nos importan tus comentarios
Descargar ficha en PDF
Escoge como descargar la ficha de producto. Puedes incluir los datos de tu empresa y logotipo
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Descargar ficha en PDF
Mis datos de contacto
Contacto de Greenice
Sin datos de contacto
Tillbehör
Leverantör:GreenIceT-Kontakt Neon Flex 80
ErbjudaLeverantör:GreenIceConnector L Neon Flex 80
Leverantör:GreenIce
Transformator LED 24VDC 30W/1,25A IP67
ErbjudaLeverantör:GreenIceFixeringsklämma PVC Neon Flex 80
Leverantör:GreenIce
LED transformator 25W 24VDC 1.1A IP20
ErbjudaLeverantör:GreenIceConnector Neon Flex 24VDC
ErbjudaLeverantör:GreenIceÄndkåpa Neon Flex 80
Teknisk fil
Beskrivning
Med ett dubbelt lager PVC som ger extra skydd , inklusive vibrationer, slag, trafik och annan misshandel. med UV-hämmare som skyddar den från de mest ogynnsamma miljöförhållandena. 24VDC-anslutning och sektioner på upp till 80 meter med en enda strömförsörjning och en genomsnittlig förbrukning på 8W per meter.
Idealisk för:
- Markera linjerna i strukturerna i alla byggnader, paviljonger, restauranger etc.
- För interiör eller exteriör användning< li>Strukturbelysning
- Skylt< /li>
- Skapande av ljusskyltar
- Inredning och inredning
Dokument
Drop -down -innehåll
Opiniones
Opiniones
Egenskaper
Egenskaper
Beskrivning