Solar LED Floodlight 120W 6500K Panel: 6V/15W Batteri: 3,2V/8000MaH Fjärrkontroll [HO-SOLARFL-120W-01]
Se frågor och svar
För ytterligare kvantiteter är leveranstiden 60 dagar från och med beställningsdatumet
  • Märke:GreenIce
  • SkuHO-SOLARFL-120W-01
Eficiencia energética
Garanti
  • Garanti 3 år
  • 120 öppningsgrad
Skatt ingår. De Fraktkostnader De beräknas på betalningsskärmen.
Lager tillgängligt
Garanti
  • Garanti 3 år
  • 120 öppningsgrad
Är du en professionell kund?
Vi har publicerat en ny webbplats endast för proffs.
Gå till professionell område
Fördelar med att köpa i Greenice
  • Garanterat lägsta pris
  • Gratis avkastning upp till 60 dagar
  • Tills 10 år garanti
-44.99%(HO-SOLARFL-120W-01_padreImg_ho_solarfl_120w_01_0.jpeg)
Cool Vit
Lager tillgängligt
Envío gratis
Teknisk fil
Produktkod
HO-SOLARFL-120W-01
Ljusstemperatur
Kall vit
Kelvin º
6500
Effekt (W)
120.0
Ljusstyrka (Lm)
Ljuseffektivitet (Lm/W)
100
LED Performance
110
Typ av lysdioder
SMD2835
Mått (mm)
250x210x55/PAN.350x350x15
Hög
Lång
Ancho
55.0
CRI
80
Material
PVC/ABS
Öppningsvinkel (º)
120
IP-klass
IP65
IK skyddsindex
IK08
Nominell Spänning
DC 6V
Beräknad livslängd (h)
Dimbar
Gafflar
Arbetsfrekvens (Hz)
Starttid (s)
0.1
Certifieringar
CE/ROHS/ISO9001
Bas
Terminal
Temperaturområde (°C)
Tändcykler
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Vikt (g)
Genomsnittliga användbara livsår (vid 3 timmar/dag)
Genomsnittlig livslängd i år (vid 5 h/dag)
Genomsnittliga användbara livsår (vid 8 timmar/dag)
Riktning
Oriktad
Enskild CCT/Område
Endast
Enkel CCT
Minsta CRI-intervall
85
Antal enheter i ytterkartong
5.0
Tillämpliga standarder
Drop -down -innehåll
Opiniones
Egenskaper
Produktkod
HO-SOLARFL-120W-01
Ljusstemperatur
Kall vit
Kelvin º
Effekt (W)
Ljusstyrka (Lm)
Ljuseffektivitet (Lm/W)
100
LED Performance
110
Typ av lysdioder
SMD2835
Mått (mm)
250x210x55/PAN.350x350x15
Hög
Lång
Ancho
55.0
CRI
80
Material
PVC/ABS
Öppningsvinkel (º)
120
IP-klass
IP65
IK skyddsindex
IK08
Nominell Spänning
DC 6V
Beräknad livslängd (h)
Dimbar
Gafflar
Arbetsfrekvens (Hz)
Starttid (s)
0.1
Certifieringar
CE/ROHS/ISO9001
Bas
Terminal
Temperaturområde (°C)
Tändcykler
Consumo de Energía (kWh/1000h)
Vikt (g)
Riktning
Oriktad
Enskild CCT/Område
Endast
Enkel CCT
Minsta CRI-intervall
85
Antal enheter i ytterkartong
5.0
Tillämpliga standarder
Beskrivning
Användning:
Fjärrkontroll:
  • AV-knapp: aktiverar/avaktiverar ljussensorläget.
  • Knapp maximal ljusstyrka: Ökar ljusstyrkan i intervaller på 20 % tills den når 100 %
  • Knapp minsta ljusstyrka: Minskar ljusstyrkan i intervaller på 20 % tills den når 20 %