T5 LED-rör 16W 1.600Lm 6000ºK 115Cm Intern drivrutin 50.000H [T5-SI-2835-120-16W-O-CW]
Se frågor och svar
För ytterligare kvantiteter är leveranstiden 60 dagar från och med beställningsdatumet
  • Märke:GreenIce / Epistar Led
  • SkuHOT5SI283512016W-OCW
Eficiencia energética
EPREL-ark
Garanti
  • Garanti 3 år
  • Eye Care Eye Care
  • 120 öppningsgrad
Dokument
Skatt ingår. De Fraktkostnader De beräknas på betalningsskärmen.
Lager tillgängligt
Garanti
  • Garanti 3 år
  • Eye Care Eye Care
  • 120 öppningsgrad
Dokument
Är du en professionell kund?
Vi har publicerat en ny webbplats endast för proffs.
Gå till professionell område
Fördelar med att köpa i Greenice
  • Garanterat lägsta pris
  • Gratis avkastning upp till 60 dagar
  • Tills 10 år garanti
-29.95%(HOT5SI283512016W-OCW_padreImg_hot5si283512016w_ocw_0.jpeg)
Cool Vit
Lager tillgängligt
Envío gratis
Tillbehör
Teknisk fil
Produktkod
HOT5SI283512016W-OCW
Ljusstemperatur
Kall vit
Kelvin º
6000
Effekt (W)
16.0
Ljusstyrka (Lm)
1600
Ljuseffektivitet (Lm/W)
100
LED Performance
110
Typ av lysdioder
Epistar Led
Antal av lysdioder
96
Mått (mm)
Ø18x1150
CRI
80
Diffusor
Mjölkig
Effektfaktor (PF)
0.99
Material
Aluminium/PC
Öppningsvinkel (º)
120
IP-klass
IP20
Nominell Spänning
85-265VAC
Salida Del Driver
DC 30V-80V 230MA
Beräknad livslängd (h)
Dimbar
Nej
Ekvivalens (W)
110
Arbetsfrekvens (Hz)
Starttid (s)
0.1
Energiklass
F
Certifieringar
CE/ROHS/ISO9001
Bas
T5
Temperaturområde (°C)
Tändcykler
Consumo de Energía (kWh/1000h)
16.0
Vikt (g)
180
Flicker
0.63
Genomsnittliga användbara livsår (vid 3 timmar/dag)
Genomsnittlig livslängd i år (vid 5 h/dag)
Genomsnittliga användbara livsår (vid 8 timmar/dag)
Riktning
Oriktad
Enskild CCT/Område
Endast
Enkel CCT
Index R9
26
Minsta CRI-intervall
95
Maximalt CRI-intervall
2
Kromatiskhet (x)
Kromaticitet Y
Información Adicional
Detaljerade instruktioner på fliken "Dokument".
Förbindelse
2XX
Antal enheter i ytterkartong
60.0
Tillämpliga standarder
EN 55015:2006; EN 61547:2009; EN 61000:2008; EN 60598:2008; EN 62471:2008
Drop -down -innehåll
Opiniones
Egenskaper
Produktkod
HOT5SI283512016W-OCW
Ljusstemperatur
Kall vit
Kelvin º
Effekt (W)
Ljusstyrka (Lm)
Ljuseffektivitet (Lm/W)
100
LED Performance
Typ av lysdioder
Epistar Led
Antal av lysdioder
96
Mått (mm)
Ø18x1150
CRI
80
Diffusor
Mjölkig
Effektfaktor (PF)
0.99
Material
Aluminium/PC
Öppningsvinkel (º)
120
IP-klass
IP20
Nominell Spänning
85-265VAC
Salida Del Driver
DC 30V-80V 230MA