LED luminaire 18W 1,530Lm 6000ºK T5 120Cm 40,000H [GR-T5DG18W-CW]
- Brand:GreenIce
- SkuGR-T5DG18W-CW
Stock available
The retirement availability could not be loaded
Are you a professional customer?
We have published a new website only for professionals.
Advantages of buying in Greenice
- Guaranteed minimum price
- Free returns up to 60 days
- Until 10 years guarantee
Write an opinion
We care about your comments
Download PDF card
Choose how to download the product file. You can include your company and logo data
My contact data
Greenice contact
No contact data
Download PDF card
My contact data
Greenice contact
No contact data
Accessories
Supplier:GreenIce
Motion Sensor Surface Mounted 360º ►1200/300W
Supplier:GreenIce
Motion Sensor Surface Mounted 180º IP44 ►1200/300W [SB-BS039]
Motion Sensor Recessed 360º ►1200/300W
Supplier:PANASONIC
Switch Double Panasonic Karre 10A 250V/Metal Frame With Claws/Key White
Supplier:PANASONIC
Switch Panasonic Karre 10A 250V/Metal Frame With Claws/Key White