XLG-75-24-A IP67 Driver MEANWELL Constant Power In: 100-305VAC Out: 24VDC 3,1A 74,4W PFC Potenciometer
See questions and answers
For additional amounts the delivery period is 5 days As of the order date
  • Brand:Meanwell / MEANWELL
  • SkuMW-6599
Energy efficiency
Warranty
  • Warranty 5 years
  • Tüv Süd TUV SUD
Documents
Tax included. The Shipping expenses They are calculated on the payment screen.
Available
Warranty
  • Warranty 5 years
  • Tüv Süd TUV SUD
Documents
Are you a professional customer?
We have published a new website only for professionals.
Go to Professional Area
Advantages of buying in Greenice
  • Guaranteed minimum price
  • Free returns up to 60 days
  • Until 10 years guarantee
(MW-6599_padreImg_mw_6599_0.jpeg)
##
Available
Free shipping
Technical file
Product code
MW-6599
Construction
PVC/ ABS
Facility
IP67
Strain
100-305VAC
Work frequency (Hz)
50/60
Certificates
CE/ROHS/ISO9001
Temperature range (ºC)
Drop -down content
Opiniones
Characteristics
Product code
MW-6599
Construction
PVC/ ABS
Facility
IP67
Strain
100-305VAC
Work frequency (Hz)
50/60
Certificates
CE/ROHS/ISO9001
Temperature range (ºC)
Description
XLG-75-24-A IP67 MEANWELL Driver Constant Power Input 100-305VAC Output 24VDC 3.1A 74.4W PFC Potentiometer