RSP-200-75 Transformer MEANWELL In: 88-264VAC Out: 7,5VDC 26,7A 200,25W PFC Insulation 3000 VAC
See questions and answers
For additional amounts the delivery period is 5 days As of the order date
  • Brand:Meanwell / MEANWELL
  • SkuMW-3146
Energy efficiency
Warranty
  • Warranty 5 years
  • Tüv Süd TUV SUD
Documents
Tax included. The Shipping expenses They are calculated on the payment screen.
Available
Warranty
  • Warranty 5 years
  • Tüv Süd TUV SUD
Documents
Are you a professional customer?
We have published a new website only for professionals.
Go to Professional Area
Advantages of buying in Greenice
  • Guaranteed minimum price
  • Free returns up to 60 days
  • Until 10 years guarantee
(MW-3146_padreImg_mw_3146_0.jpeg)
##
Available
Free shipping
Technical file
Product code
MW-3146
Construction
PVC/ ABS
Facility
IP20
Strain
88-264VAC
Work frequency (Hz)
50/60
Certificates
CE/ROHS/ISO9001
Temperature range (ºC)
Drop -down content
Opiniones
Characteristics
Product code
MW-3146
Construction
PVC/ ABS
Facility
IP20
Strain
88-264VAC
Work frequency (Hz)
50/60
Certificates
CE/ROHS/ISO9001
Temperature range (ºC)
Description
RSP-200-75 MEANWELL Transformer Input 88-264VAC Output 7.5VDC 26.7A 200.25W PFC Isolation 3000 VAC